Yılın İş İnsanları ödüllerini aldı

Yılın İş İnsanları araştırması, Ekonomist Dergisi tarafından 23’üncü kez düzenlendi. Araştırmanın ödül töreni ise Doğa Koleji’nin ana sponsorluğunda geçtiğimiz ay gerçekleştirildi.

4.05.2014 20:29:480
Paylaş Tweet Paylaş
Yılın İş İnsanları ödüllerini aldı
Yılın İş İnsanları araştırması, Ekonomist Dergisi tarafından 23’üncü kez düzenlendi. Araştırmanın ödül töreni ise Doğa Koleji’nin ana sponsorluğunda geçtiğimiz ay gerçekleştirildi. İş dünyası tarafından büyük ilgi gösterilen gecede, “Yılın İş İnsanı” ödülü, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’a takdim edildi.

Koç, 2 bin 200 üst düzey yöneticiden 713’ünün oyu ile birinci seçilmişti. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın 3 yıldır başkanlığını yapan Bülent Eczacıbaşı, “Yılın Sivil Toplum Önderi”, Vodafone Türkiye’deki başarısıyla bu şirkette daha üst bir göreve geçen Serpil Timuray, “Yılın Profesyoneli” ödülünü aldı. Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı’ya “Yılın Bürokratı”, Big Chef’s’i ulusal bir restoran zincirine dönüştüren Gamze Cizreli’ye “Yılın Kadın Girişimcisi” ödülü verildi. Muhabirlikle yola çıkıp 2013’te TV patronluğuna kadar yükselen Acun Ilıcalı ise “Yılın Erkek Girişimcisi” ödülünü aldı.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz