Yaptığım her işin arkasında dururum

Elvan Bilge, Türkiye’nin en başarılı pazarlama yöneticileri arasında her zaman adı geçen çok özel bir isim. Örneğin Bonus’un ve Shop&Miles’ın başarısı onun ve yönettiği ekibin eseri.

1.01.2011 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Yaptığım her işin arkasında dururum


O ve ekibi sektörde çoklu marka yönetimi anlayışıyla hepsi birer ilk olan Flexi, Money, Bonus Trink, Çevreci Bonus, Bonus Kontör, Şeffaf Bonus, American Express gibi birçok kredi kartı ve ön ödemeli kartı hizmete sundu. Gerçekleştirdiği sponsorluk çalışmaları pazarlama dünyasına örnek oldu. Kariyeri pek çok başarıyla dolu olan Garanti Ödeme Sistemleri Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge’yle gündemini ve gelecek planlarını konuştuk.
Bilge, 2023 yılında nakitsiz bir yaşama geçilmesi hedefiyle gerçekleştirdikleri çalışmaların gündeminde önemli bir yer tuttuğunu söylüyor. Bu hedef için teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ödeme sistemlerini büyütmek için çalıştıklarını belirtiyor. Ayrıca temassız ödeme hacmini büyütme çalışmalarına özel önem verdiğini ifade ediyor.
Bilge, tüm bunları yaparken en önemsediği noktayı ise şöyle paylaşıyor: “Tüm yaptığımız çalışmalara ‘Made in Garanti’ damgasını vurabilmek bizim için çok önemli. Bunu başarmak için orijinal, farklı ve işlevsel fikirler üretmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizle ilişkilerimizi en doğru şekilde yönetmeye gayret ediyoruz. Başarımızın sırrı, yaptığımız her işin arkasında durabilmek ve üzerine ‘Made in Garanti’ damgasını vurabilmek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz