İnanlar İnşaat

#438 İnanlar İnşaat

İnşaat | İstanbul

Ciro
526.465.540₺
Vergi Öncesi Kâr (TL)
-14.141.658₺
İhracaat ( $ )
*
Çalışan Sayısı
366
51 yıldır sektörde var olan İnanlar İnşaat, “insan için tasarım” ilkesine bağlı kalarak birçok başarıya imza attı. Türk inşaat sektöründe ilkleri gerçekleştirdi. Dünya çapında başarılar ve İstanbul yaşamında standartları yükselten 220 proje gerçekleştirdi. Bugün Türkiye’nin en saygın ve güvenilir kurumlarından biri olarak sektörün bölgesel lideri olma vizyonuyla yoluna devam ediyor. Şirket, kendi arazileri üzeri geliştirdiği markalı projelerle ve geliştirdikleri işlevsel ve sürdürülebilir çözümlerle çalışmalarını sürdürüyor.
(*) : Açıklanmadı
İnanlar İnşaat'ın sahibi iflasını istedi
Aktüel

İnanlar İnşaat'ın sahibi iflasını istedi

İnanlar İnşaat'ın sahibi Serdar İnan şirketinin varlıklarının borçlarını karşıladığını anlatan bir açıklama ile iflasını istedi.

16 NİSAN, 2018

İstanbul'da 10-15 yılda 5 bölgede hızlı gelişecek
Emlak

İstanbul'da 10-15 yılda 5 bölgede hızlı gelişecek

İnanlar İnşaat, sektörün önde gelen şirketlerinden...

1 TEMMUZ, 2011

İş Dünyasının Blogger’ları
Söyleşiler

İş Dünyasının Blogger’ları

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar, Brightwell Holding CEO’su Alphan Manas, İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Koç Holding’in eski C...

1 HAZİRAN, 2009

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.