"Teknolojik ev dönemi başladı"

Dumankaya inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, gelecek planlarından ciro hedeflerine kadar pek çok sorumuzu yanıtladı.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Teknolojik ev dönemi başladı
Dumankaya inşaat, bugüne kadar 20 bine yakın konut yaptı. Şirket, bu yıl 800-1000 konutluk yeni bir projeye start verecek. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, 420 milyon doları konuttan olmak üzere 600 milyon TL’lik ciro hedeflediklerini söylüyor. Tüketicinin konuttan beklentisinin değiştiğini anlatan Dumankaya, komple çözümler sunan bir döneme girildiğini aktarıyor. Dumankaya, “Mobil bir devrim yaşanıyor ve biz bunun içindeyiz. Artık tüm ihtiyaçlarınızı elektronik ortamda karşılayabileceğiz, sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren teknolojik altyapıya sahip evler olacak” diye konuşuyor.

1980’li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Dumankaya, 90’lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmış bir şirket. 2000’li yıllardan itibaren “kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini” göz önüne alarak Tuzla ve Kurtköy bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip ve her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üreten Dumankaya, bugüne kadar 20 bine yakın konutun inşasına imza attı. Şirket, 450 kişilik ekibiyle yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Bahçeşehir’de iki kuleli yeni bir etaba başlayacak olan şirket, bu yıl Sancaktepe’de de 800-1000 konutluk bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Dumankaya inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, gelecek planlarından ciro hedeflerine kadar pek çok sorumuzu şöyle yanıtladı:

Bugünedek kaç konut yaptınız?
2013’te 50’nci yılımızı kutluyoruz. insanlar size güvenip konut alıyorlar ve siz onları zamanında teslim etmeye çalışıyorsunuz. O açıdan güven duyulan bir şirketiz. Eskiden münferit apartman daireleri ve taahhüt işleriyle başladık. Daha sonraki süreçte yavaş yavaş site yapımları daha sonra karma projeler ve büyük siteler yaptık. Şimdi de faaliyetlerimiz, gökdelenler, alışveriş merkezleri, ofis alanlarıyla devam ediyor. Bugüne kadar 20 bine yakın konutu müşterilerimize teslim ettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz