Düşünce Kulübü zirvede buluştu

Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleşen zirvede, Akbank Düşünce Kulübü üyeleri Akbank üst yönetimiyle bir araya geldi.

28.04.2014 22:52:110
Paylaş Tweet Paylaş
Düşünce Kulübü zirvede buluştu
Akbank Düşünce Kulübü, bu yıl 6’ncı yılını kutluyor. 131 üyeye ulaşan kulüp, yeni yaşını özel bir zirvede kutladı. Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleşen zirvede, Akbank Düşünce Kulübü üyeleri Akbank üst yönetimiyle bir araya geldi. Liderlik ve değişim üzerine sunumların yapıldığı zirvede, gençler değişen dünyada değişen liderlik trendleri hakkında tüyolar aldı.

Akbank Düşünce Kulübü, 6’ncı yılına girdi. 6 yılda 131 üyeye ulaşan Akbank Düşünce Kulübü, 2013-2014 çalışmalarına önemli bir zirveyle başlangıç yaptı. Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleşen Akbank Düşünce Kulübü Zirvesi, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil’in konuşmasıyla başladı.

Binbaşgil, Akbank Düşünce Kulübü üyeleriyle birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu, Akbank olarak genç düşünceye, taze fikirlere çok önem verdiklerini söyledi. Kulübü geleceğe taşımak ve bu yıl ilk kez kulübe koordinatör seçmek amacıyla bir araya gelen gençler zirvede değişen dünyada değişen liderlik trendleri hakkında tüyolar da aldı.

Zirvede Binbaşgil’in konuşmasının ardından, Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü’nün moderatörlüğünde “Akbank Düşünce Kulübü Nedir?” konulu bir panel düzenlendi.

Panelist olarak Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bade Sipahioğlu Işık, Arama Danışmanlık’tan Doç. Dr. Oğuz Babüroğlu ve Akbank Düşünce Kulübü 2’nci Dönem Üyesi Gökçe Turan yer aldı. Ayrıca salondaki üyeler, panel sırasında Murat Göllü’nün yönelttiği sorulara key-pad’ler ile yanıt vererek interaktif olarak panele katılım gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz