Çalışanlarımızı birbirine bağlıyor

Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, Akbank’ın ödül motivasyonlarını Capital Awards’a anlattı.

1.03.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Çalışanlarımızı birbirine bağlıyor


Ödü! almanızda sizce hangi süreçler etkili oldu?
Akbank olarak başta finans, teknoloji, tüketici ve müşteri dinamikleri olmak üzere ilgili tüm alanlardaki trendleri ve değişimleri yakından izliyoruz. Bu trendleri ve değişimleri daha ortaya çıkmadan önce ön görecek çalışmalar yürütüyoruz. Yatırımlarımızı da yeni trendler paralelinde şekillenecek ortamda müşterilerimize en iyi bankacılık deneyimini yaşatmaya devam edecek şekilde sürdürüyoruz. Alt yapımızı ve teknolojimizi bu çalışmalarımızı destekleyecek şekilde oluşturduk. Alt yapımıza, teknolojiye ve tüm yenilikçi ürünlerimizin arkasındaki itici güç olan çalışanlarımıza yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Bunun yanında kurumsal iletişim bölümündeki ekibimizle Türkiye ve dünyadaki seçkin ödülleri takip ediyoruz. Bu ekip, ödül başvuruları kapsamında banka içinde farklı bölüm ve birimler arasında koordinasyonu sağlıyor. Kazandığımız ödülleri ve başarıları, hem banka içi hem de banka dışı iletişimimize taşıyoruz. Hazırladığımız iç iletişim mesajları ve basın bültenleriyle başarılarımızı tüm paydaşlarımızla paylaşıyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerinizle ödül kazandınız mı?
Kurumsal sosyal sorumluluk kavramını ülkemizin gündeminde ön sıralara taşıyan, bu alanda öncü çalışmalara imza atan lider kurumlardan biriyiz. Çevre, kültür ve sanat, gençlik ve eğitim, girişimcilik alanlarındaki projelerimiz ve çalışanlarımızla, gerçekleştirdiğimiz gönüllülük faaliyetleriyle toplumumuza değer katan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizle paydaşlarımızın refahını kalıcı kılan çalışmalar gerçekleştirirken bu alandaki faaliyetlerimizle farklı ödüller de kazanıyoruz.

‘ÖDÜLLER BİZİ TEŞVİK EDİYOR’
KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR YANSIMASI

Akbank olarak yaptığımız her işi, en iyi şekilde yapmak, iş ve hizmet kalitemizi, müşteri memnuniyeti çıtamızı daha da yükseltmek öncelikli hedefimiz. Kazandığımız başarılar ve aldığımız ödüller, izlediğimiz tutarlı stratejilerin, başarılı performansımızın, hep yenilikçiliği ve en iyiyi hedefleyen Akbank kurum kültürünün bir yansıması ve takdiri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz