CEO'lardan müzik ziyafeti

Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde düzenlenen 'CEO Band / CEO’lar Sahnede’ etkinliği, Türk iş dünyasının liderlerini bu kez sahnede bir araya getirdi.

19.10.2017 10:16:000
Paylaş Tweet Paylaş
CEO'lardan müzik ziyafeti

CEO Club üyeleri, yaza Philippe Starck tasarımı olan yooistanbul projesinde düzenlenen bir müzik ziyafeti ile veda ettiler. Vodafone Türkiye ana sponsorluğu ile yooistanbul etkinlik sponsorluğunda ve Anadolu Efes katkılarıyla gerçekleştirilen CEO Club/CEO’lar Sahnede etkinliği, müziğe gönül vermiş CEO'ları ve izleyicileri müziğin evrensel dilinde buluşturdu. Capital ve Ekonomist dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş, Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Şahin ve Digicom Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte CEO'lar müzikal becerilerini ortaya koydular.

Türkiye’nin önde gelen CEO’ları CEO Band sahnesinde buluştu

Etkinlik, Eczacıbaşı Topluluğu çalışanlarının oluşturduğu ve Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Karamercan yönetimindeki "Ecza Dolabı" grubunun konseri ile başladı. Gecenin devamında ise TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve iş kadını Evrim Aras, Vitol Yönetim Kurulu Üyesi Gülsüm Azeri, Intel Türkiye CEO’su Yalım Eriştiren orkestra eşliğinde sahneye çıktılar. CEO’ların performansları büyük beğeni topladı. Etkinlik, Panasonic Eco Solution Türkiye CEO’su Nusret Apaydın ve grubu “Grup Priz” konseri ile son buldu.

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Şahin, “Vodafone Türkiye olarak müzik hem müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet olarak hem de kent hayatındaki kültürel yeri açısından her zaman yatırım yaptığımız bir alan. 2010 yılından bu yana gerek resmi iletişim sponsoru olduğumuz İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın etkinlikleri gerek gençlik markamız Vodafone FreeZone, gerekse de Vodafone Pass Müzik tarifelerimizle bu vizyonumuzu hayata geçirdik. Bu nedenle bu özel etkinlikte Türkiye’nin önde gelen CEO’larının müzik tutkusu ve heyecanını paylaşmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

İstanbul’un en ayrıcalıklı projelerinden biri olan yooistanbul’u hayata geçiren Digicom Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit ise, “Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck’ın İstanbul'un tam kalbi Ortaköy'e imzasını attığı yooistanbul projemizde, böyle keyifli bir davete ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bizim projemiz şehrin tam merkezinde yatay mimarisi ve benzersiz yaşam alanları ile farklı düşünenlere hitap eden bir proje. Müziğin birleştirici gücüyle birbirinden kıymetli iş insanlarını bir araya getiren bu etkinliğin, bizim tamamen farklı bir çizgide yer alan projemize çok uyumlu olduğu kanaatindeyim. İnsanlar arasında sevgi saygı ve iletişimi destekleyecek ve çoğaltacak etkinliklere, yooistanbul'un keyifli manzarası ile ev sahipliği yapmayı sürdüreceğiz” dedi.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz