Akfen Holding CEO’su Selim Akın, UEZ24’te konuşacak

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi 2024’te (UEZ 2024) Akfen Holding CEO’su Selim Akın da konuşacak.

4.04.2024 12:31:510
Paylaş Tweet Paylaş
Akfen Holding CEO’su Selim Akın, UEZ24’te konuşacak

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi UEZ 2024 kapsamında Türkiye ve dünyadan birbirinden değerli isimler, düzenlenecek panellerde katılımcılarla buluşacak.

Bu isimlerden biri de "Gayrimenkulün Yarını: Yaşanabilir Kentler Ve Mekanlar Planlamak” panelinde Türkiye’de gayrimenkulün yarını, yaşanabilir, güvenli, akıllı mekan ve şehirlere dönüşüm sürecini anlatacak olan Akfen Holding CEO’su Selim Akın …

Genç ve dinamik bir isim….

2006 yılında İngiltere’nin Surrey Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Selim Akın, aynı yıl Türkiye’ye döndükten sonra iş hayatına Akfen Holding Muhasebe Departmanı’nda başladı. Selim Akın, daha sonra Akfen Holding’in Proje Geliştirme ve Finansman Departmanları’nda görev yaptı.

Akın’ın görev aldığı başlıca projeler; Araç Muayene İstasyonları’nın özelleştirilmesi ve finansmanı, Mersin Limanı’nın özelleştirilmesi ve finansmanı, Akfen Holding’in halka arz ve tahvil ihracı oldu. Halen Akfen İnşaat ve Turizm A.Ş. ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapan Selim Akın, Akfen Holding’in CEO’luğunu da yürütüyor. Selim Akın’ın, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Türkiye Genç İşadamları Derneği ve Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Denetleme Kurulu üyelikleri bulunuyor. Akın aynı zamanda 2018 yılından bu yana DEİK temsilciliği görevini de üstleniyor.

Kayıt ve bilgi için: www.uludagekonomizirvesi.org
[email protected] / 0538 276 83 43
Son katılım tarihi: 15 Nisan 2024

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz