‘Dönüşen Yeni Gelecek’ NGN IT Vision 2021’de: Online katılabilirsiniz

İş dünyasının ve teknolojinin buluşma noktası NGN IT Vision, dönüşen yeni geleceğe ayna tutuyor.

21.12.2020 22:06:000
Paylaş Tweet Paylaş
‘Dönüşen Yeni Gelecek’ NGN IT Vision 2021’de: Online katılabilirsiniz

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek etkinlik, 23 Aralık Çarşamba günü 12.30-17.00 saatleri arasında online olarak gerçekleşecek. NGN’den etkinlikle ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Metamorfoz: Dönüşen Yeni Gelecek” teması ile değişimin baş döndürücü hızında dönüşen dünyamızda, yaşananın bir dönüşümden daha çok dijital bir metamorfoz olduğuna dikkat çeken etkinlik; bu hızlı dönüşümün parçası olan spor, sanat, medya gibi farklı alanlarda teknolojiyi sahiplenen ve temsil eden isimleri bir araya getiriyor. Türkiye’den farklı sektörlerden öncü şirketler ve iş dünyası, 2021 vizyonlarını izleyicilerle paylaşacak.

Etkinliğin onur konuğu Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonu, Milli Sporcumuz İbrahim Çolak, Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır ile samimi bir sohbet gerçekleştirecek.

Yaşadığımız dönüşümle birlikte değişen tüketim alışkanlıklarımızdan etkilenen içerik tüketiminin konuşulacağı “Hızlı tüketimin yeni ikilisi: İçerik&Platform” panelinde, Teknoloji Yazarı ve TV Sunucusu Ahmet Can’ın moderatörlüğünde sanatçı Can Bonomo, yönetmen Ozan Açıktan, Videomite Kurucusu Milena Djuričić ve Doğan Burda CEO’su Cem Başar’ın değerli yorumlarıyla ele alınacak.

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar’ın moderatörlüğünde Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt; iş dünyasının 2020 yılını ve 2021 vizyonunu izleyicilerle paylaşacak.

Teknolojinin bugünü ve yarını, Covid-19 pandemisi ile ivme kazanan dijitalleşme süreci, yenilikçi çözümler ve teknoloji alanındaki gelişmeler NGN IT Vision 2021’de konuşulacak.

Hepsi ve daha fazlası için 23 Aralık Çarşamba günü 12.30-17.00 saatleri arasında NGN IT Vision 2021’e katılabilirsiniz.

Hemen kayıt olmak için tıklayın: https://bit.ly/2WAAsx0
Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz