"Toplantı arası bebeğimi beslerim"

Artık çocukların da onun bu temposuna alıştıklarını söyleyen NG Hotels&Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür çocuklarını ve hobilerini anlattı.

8 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Toplantı arası bebeğimi beslerim
Hediye Güral Gür, iki cocuk annesi, başarılı bir işkadını. Yoğun bir iş temposuna rağmen önceliği hep cocukları... Bu durum zaman zaman özel zevklerinden feragat etmesini gerektirse de Gür, bundan hiç şikayetçi değil.

Gür, “40’ları çıktıktan sonra bebeklerimi alarak işe gitmeye başladım. Toplantı aralarında bebeğimi besleyip tekrar devam etme lüksüm vardı, bu anlamda cok  şanslıydım” diye konuşuyor.

Antikacıları dolaşmaktan büyük keyif alıyor, opalin ve bohem koleksiyonu yapıyor. Kitap okumayı çok seviyor. Polisiye romanlarda favori yazarı Osman Aysu... Kendiyle baş başa kaldığında açık havada yürüyüş yapmaktan hoşlanıyor.

Ancak iki çocuğu söz konusu olduğunda özel zevklerini bir kenara bırakıyor. Bahsettiğimiz kişi NG Hotels&Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür. Gür’ün oğlu Bora 8 yaşında, kızı Ela ise bu ay 4’üncü doğum gününü kutlayacak.

Her iki çocuğunu da Sapanca ve Afyon’daki otellerle büyüttüğünü anlatan Gür, kendi işinde çalışmanın avantajını yaşadığını söylüyor. “Her iki bebeğimin de 40’ı çıktıktan sonra onları alarak işe gitmeye başladım” diyen Gür, artık çocukların da onun bu temposuna alıştıklarını anlatıyor.

Babası Nafi Güral’ın Bora doğduğunda verdiği nasihati kulağına küpe yapan Gür, hayattaki önceliklerinde birinci sırada her zaman çocukların yer aldığının altını çiziyor. Özellikle hafta sonlarını çok özel bir program yoksa çocuklarla evde geçirmeyi tercih ettiğini belirten Gür, “Market alışverişini çok seviyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz