"Her zaman en iyi olmayı hedefliyorum"

Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'nde yaşayarak sorumluluğundaki bölgeyi yöneten Süer, sürekli seyahat halinde bir yönetici.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Her zaman en iyi olmayı hedefliyorum
EYLEN SÜER
AMF REECE ORTADOĞU, KUZEY AFRİKA VE GÜNEY ASYA OPERASYON, SERVİS VE SATIŞ DİREKTÖRÜ

AMF Reece, dünyanın hemen her kıtasına, 150 ülkeye satış yapan, satış sonrası teknik destek veren, tüm ekonomik bunalımlara göğüs gererek Avrupa'nın göbeğinde üretimine devam edebilen ender makine üreticilerinden biri. Eylen Süer, bu Avrupalı şirketin tüm dünyada başarı öyküsü yazan Türk yöneticisi. Şirketin başkanı tarafından ödüllendirildiği anı unutamadığını söyleyen Süer, asistan olarak başladığı şirkette Türkiye'nin de içinde bulunduğu Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Güney Asya bölgelerinden sorumlu operasyon, servis ve satış direktörü oldu.

Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'nde yaşayarak sorumluluğundaki bölgeyi yöneten Süer, sürekli seyahat halinde bir yönetici. Yönettiği tüm ülkeleri zaman zaman ziyaret ediyor. En son gerçekleştirdiği Kamboçya ziyaretiyle şirkete o pazarda da önemli bir ivme katmayı hedefliyor. Süer, özellikle bir Türk kadın yönetici olarak, erkek yöneticilerin hakim olduğu bir piyasada başarılı olmasını çok önemsiyor ve "Yabancı bir şirketin en stratejik departmanlarında önemli görevler alıp Türk iş ahlakını ve çalışkanlığını gururla temsil ediyorum” diyor.

Süer, kariyer hedefinin her zaman yaptığı işte en iyi olmak olduğunu söylüyor. Ajandasının en önemli maddelerini ise şu sözlerle aktarıyor: "Gündemimizdeki en önemli konu pazardaki rekabet. Süre gelen fiyat rekabetinin yanı sıra kalite alanında verilen savaş çok önem kazandı. Kalite, akabinde hızlı servis ile satışların artırılmasıyla ilgili büyük hedeflerim var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz