Sektörde bir ilke imza attı

Sektörün önde gelen ajanslarından Concept, bu yıl sektörde bir ilki gerçekleştirdi.

1.11.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Sektörde bir ilke imza attı
AKSİYON PLANI
Sektörün önde gelen ajanslarından Concept, bu yıl sektörde bir ilki gerçekleştirdi. Müşterilerinin katılımıyla müşteri memnuniyeti araştırması yaptı. GFK ile hayata geçirdikleri araştırmayla tüm müşterileriyle yüz yüze görüştüklerini söyleyen ajans başkanı Volkan İkiler, sonuçlar çerçevesinde bir aksiyon planı hazırladıklarını belirtiyor. Bu plana göre neler yapıldığını şöyle paylaşıyor:

İŞ TANIMI DETAYLANDIRILDI
“Yürütme kurulu yeniden yapılandırıldı. Ajans başkanı liderliğinde stratejik planlama direktörü, yaratıcı direktör ve müşteri ilişkileri grup direktörü katılımıyla oluşturulan kurulun iş tanımı detaylandırıldı. Proaktif bir çalışma modeli oluşturularak marka takımlarına stratejik olarak destek verilmesi kararlaştırıldı.

VERİMLİLİK YÜKSELDİ
Ajansa 8 kişilik yeni ekip katılımıyla ajansın dinamizmi artarken, iş süreç yönetimlerindeki verimlilik yükseldi. Dijitalin ana marka stratejisi çerçevesinde ajans içinde ele alınıyor olması bütünleşik iletişim yaklaşımımızı güçlendirdi. Gerçekleştirdiğimiz bütün bu değişim, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına cevap vermemize yardımcı oldu."

YENİ MÜŞTERİLER GELDİ
Bu planın devreye alınması Concept’e yeni müşteriler de getirmiş durumda. Mevcut müşteriler korunurken yıl içinde 6 yeni markaya hizmet vermeye başladıklarını söyleyen İkiler, ödül sayılarını da artırdıklarını belirtiyor. “Concept, bu yılki 25. Kristal Elma Yarışması’nda TV büyük ödülü ile birlikte 4 yıldır üst üste büyük ödül alan ajans unvanını da kazanmış oldu. Büyük ödülün yanı sıra toplam 11 ödül alınırken, bugüne kadar kazanılan ulusal ve uluslararası yaratıcılık ve etkinlik ödülleri 150’yi aşmış oldu” diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz