"Yurtdışından iş almak istiyoruz"

Ajans A'nın gelecek hedefi çalışma modellerini uluslararası hale getirmek

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
"Yurtdışından iş almak istiyoruz"
AJANS SAYISI FAZLA DEĞİL Reklam sadece son tüketiciye değil, aynı zamanda kurumsal müşterilere ve hatta kurum içinde çalışanlara yönelik de etkin bir iletişim aracı. Reklamda bu alana hizmet veren ajanslar da sayıları çok fazla olmadığı için sektörde kritik bir öneme sahip. İşte bu ajanslardan biri de Ajans A.
12 YILDIR SEKTÖRDE 12 yıldır sektörde yer alan ajans, bugüne kadar çeşitli sektörlerden birçok şirkete, hem kurumsal müşterilerine ulaşmaları hem çalışanlarıyla güçlü bir iletişim kurmaları konusunda çözümler sunuyor. Ajansın kurucusu ve başkanı Engin Eren, “B2B projelerdeki başarımız ve kurumsal ihtiyaçlara dönük reklam çözümleri üretme becerimiz, bizi reklamcılıkta bu alanda farklı kılıyor” diyor.
ULUSLARARASI MODEL Son olarak Novartis’in yeni kurumsal konsept çalışmalarını üstlendiklerini ifade eden Eren, yenilikçiliği ön plana çıkaran birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirtiyor. Türkiye’de farklı sektörlerden kurumsal müşterilerin çeşitli alanlardaki iletişim ihtiyacını karşılayan Ajans A’nın gelecek hedefi ise bu çalışma modelini uluslararası hale getirmek. Eren, “Çeşitli kampanya stratejileri geliştirmeye devam ediyoruz. Hedefimiz önümüzdeki 2 yıl içinde yurtdışından iş alarak Türkiye’de kampanyayı hazırlayıp yurtdışına sunmak” diye konuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz