19 bin konutta kampanya var

Konut satışlarını ciddi biçimde artıran kampanyalar, yüzde 1 peşinat ödeyerek ev sahibi olma fırsatı sunanlar arasından çıkıyor.

1.06.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
19 bin konutta kampanya var

LANSMAN İNDİRİMİ
Nisan ayında projemizin lansmanını yaptık. Hemen ardından da lansmana özel satış kampanyası başlattık. Ev're konutlarında, sınırlı sayıda dairelerde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirime ek olarak, peşin alımlarda artı yüzde 5 indirim avantajı sunuyoruz.
EN UCUZU 135 BİN TL
Daire fiyatlarımız yüzde 1 KDV dahil 135 bin TL'den başlıyor. Projemizden kampanya süresince bu fiyatlar üzerinden yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün.
SATIŞLAR ARTACAK
Konut kredi faizlerindeki düşüş de satışları bir miktar hareketlendirdi. Yılın 2'nci yarısında kredi faizleri biraz daha düşerse yıl sonuna doğru daire satışları geçen yılın aynı dönemine göre artar.

SADUN COŞKUNTÜRK ÖZAK/ GYO GENEL MÜDÜRÜ
"KAMPANYALARLA CİDDİ İVME YAKALADIK"
ÖDEMEDE ÇEŞİTLİLİK

Yeni yasa ile değişen KDV oranlarından etkilenmemiş olmamız diğer projelerden ayrışmamızı sağlıyor. Yüzde 1 KDV oranıyla satış yapıyoruz. Bunun yanında her türlü ihtiyaca cevap verecek ödeme alternatiflerimiz mevcut.
EKSTRA YÜZDE 10 İNDİRİM
Bahar fırsatı olarak hazırladığımız ve yüzde 10'a varan vade indirimi yaptığımız kampanyayla satış ofisindeki müşteri sirkülasyonumuzu oldukça artırdık. Satış kampanyalarının yanında, ailelere özel kampanyalar yapmayı planlıyoruz, tüketiciye fayda sağlayacağını düşündüğümüz islere imza atmak niyetindeyiz.
“KDV’DEN ETKİLENMEDİK”
Yılbaşından bu yana sektörü çok ciddi biçimde etkileyen KDV yasası, durgun geçmesi beklenen kıs aylarının, bizim gibi daire stoklu projeler için oldukça yoğun geçmesini sağladı. Faiz oranlarının biraz daha düşmesini bekliyoruz. Bu durum beraberinde konut talebini artıracak.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz