Regus, Co-working ile Ümraniye Buyaka'da

Hazır ofis sistemleri markası Regus, Türkiye’deki yeni konsepti Co-working ile Buyaka’da müşterileriyle buluştu.

29.02.2016 13:39:090
Paylaş Tweet Paylaş
Regus, Co-working  ile Ümraniye Buyaka'da
Dünyada iş yapış süreçlerinde ve insanların tercihlerinde yaşanan değişim ofis konusunda yeni konseptleri ortaya çıkarıyor. Hazır ofis sistemleri markası Regus, tüketici talepleri doğrultusunda yeni konseptler ile dünyada ve Türkiye’de fark yaratıyor.

Türkiye’de son olarak Buyaka’da standart ofis alanları dışında geniş bir Co-working alanı ile hizmet veren Regus, 10 yıldan bu yana dünyada kullanılan ama ülkemizde yeni sayılabilecek bir çalışma modelini de Türkiye’ye taşımış oldu.

Co-working modeline “bağımsız ama beraber çalışma” da denildiğine dikkat çeken Regus Türkiye Ülke Müdürü Hakan Atalay, Bu modelle benzer vizyona sahip, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kişilerin bir arada çalışıp, hem iş ile ilgili hem de sosyal ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda farklı bir sinerji yaratmaları amaçlanıyor. Elbette bu çalışma ortamını kullananların bir başka önceliği de tasarruf etmek, çünkü herhangi bir yatırıma gerek yok” diyor.

Dünyanın 106 ülkesinde faaliyet gösteren, 900 şehirde 2 bin 600 merkezde 2,1 milyondan fazla kişiye hizmet veren Regus Türkiye’de de 23 merkezi ile A’dan Z’ye modern ofis hizmetleri veriyor ve dünyadaki değişik uygulamaları da Türkiye’ye getirmeye devam ediyor.

Co-working ile, tüm BT ve telekom altyapısı kurulu ve kullanıma hazır ofiste müşteri temsilcileri tarafından destekleniyorsunuz. Bunun dışında kullanıma hazır toplantı odaları, video konferans suitleri, business lounge hizmetleri gibi ek olanaklara da sahip olunabiliyor.

Tercih edilen ofis lokasyonlarına göre değişmekle birlikte aylık 179 USD’den başlayan fiyatlarla bu hizmete ulaşmak mümkün. İlk olarak Buyaka’da start alan bu hizmetten bir çok Regus merkezinde faydalanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz