Fujitsu Forum 2017 başladı

"Avrupa'nın En Büyük Teknoloji Buluşması" olarak nitelenen Fujitsu Forum 2017, Almanya'nın Münih kentinde başladı. Etkinlik 9 Kasım'a kadar sürecek.

7.11.2017 15:42:000
Paylaş Tweet Paylaş
Fujitsu Forum 2017 başladı

Teknoloji dünyasının önemli oyuncularından Japon Fujitsu, her yıl Almanya'nın Münih kentinde çok önemli bir etkinlik gerçekleştiriyor.

"Avrupa'nın En Büyük Teknoloji Buluşması" olarak nitelenen etkinlik 9 Kasım'a kadar sürecek. Fujitsu Dünya Başkanı Tatsuya Tanaka'nın açılış konuşmasıyla başlayan bu yılki etkinlik, "İnsan Odaklı İnovasyon" (Human Centric Innovation) ana başlığı altında "Dijital ortak yaratım" (Digital co-creation) ve önemli teknoloji trendleri üzerine zihin açıcı konferanslar serisi şeklinde gerçekleşecek.

Etkinlik blog.global.fujitsu.com adresi üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. Her yıl olduğu gibi bu yılda    10 binden fazla kişinin forumu izleyeceği tahmin ediliyor.

Fujitsu SEVP, CEO, Amerika ve EMEI Başkanı Duncan Tait Forum Münih 2017 konuşmasında; "Fujitsu, iş zorluklarına yeni çözümler üretmek için inovatif teknolojileri ve uzmanlığı benzersiz müşteri bilgisi ile bir araya getiriyor. Fujitsu’nun birlikte üretim yaklaşımı, teknolojideki insan kapasitesini artırırken, günümüz dijital toplumunda giderek fazlalaşan iş normu haline gelecektir. Günümüzdeki her iş, çekirdek süreçlere yerleştirilmiş bir teknoloji işi haline geliyor. Fujitsu; dijital dönüşüm ile zengin, daha güvenli ve sürdürülebilir bir geleceği şekillendirirken; müşterileri ve iş ortaklarıyla birlikte yeni bir değer yaratmaya kararlı "dedi.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz