Yeni Ipad'in fiyatı ne olacak?

Yarından itibaren online sipariş edilebilecek iPad Pro’nun 32 GB Wi-Fi modeli 2.999 liradan satışa sunulacak.

10.11.2015 11:42:160
Paylaş Tweet Paylaş
Yeni Ipad'in fiyatı ne olacak?
pple, 12.9 inçlik iPad Pro’nun 11 Kasım Çarşamba gününden itibaren Apple.com.tr sitesinden online sipariş edilebileceğini ve bu hafta sonuna doğru Apple Store’lara ve belli operatörlere geleceğini duyurdu. iPad Pro’ya hassasiyet ve işlevsellik düzeyleri katan Apple Pencil ve Apple’ın yeni Smart Keyboard’u da Çarşamba gününden itibaren sipariş edilebilecek. iPad Pro, bir iOS aygıtında bugüne kadarki en yüksek çözünürlük olan 5,6 milyon pikselli göz alıcı 12.9 inç Retina ekranla donatıldı. Yeni 64 bit A9X çipi ise, çoğu PC’ye rakip olabilecek bir performans sunuyor.

iPad Pro için Apple Pencil çizim ve resim yapmayı son derece akışkan ve doğal hale getiriyor ve sanatsal çizimler ve ayrıntılı 3D tasarımlar gibi işlerde inanılmaz hassasiyet sunuyor. Apple Pencil’deki yerleşik Lightning konnektörü hızlı ve kolay eşleştirmeyi ve şarj etmeyi sağlıyor. Apple’ın ince ve dayanıklı bir tasarıma sahip tam boyutlu bir klavye olan yeni Smart Keyboard’unu her yere götürebilirsiniz. Smart Keyboard, iPad Pro’nun yenilikçi Smart Connector bağlantı noktasına takılıyor ve bu sayede, ayrı bir pile, açma/kapatma düğmesine veya Bluetooth eşleştirmesine ihtiyaç kalmıyor.

iPAD PRO'NUN TÜRKİYE FİYATI

Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneğine sahip iPad Pro’nun 32 GB Wi-Fi modeli 2.999 TL’den ve 128 GB Wi-Fi + Cellular modeli 4.099 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunuluyor. Apple Pencil 379 TL’den ve kömür grisi renk seçeneğiyle gelen Smart Keyboard 649 TL’den satışa sunulluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz