Müşterinin de fikrini alacağız

Üretim alanında yenilikçi projelerimizle kârlılığımıza katkı sağlamayı hedefleyeceğiz” diye konuşan Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hurşit Zorlu, grubun inovasyon yaklaşımını dergimize şöyle aktardı.

18 MAYIS, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Müşterinin de fikrini alacağız

İçlerinden başarılı bulduklarımızı hem ödüllendiriyor hem hayata geçiriyoruz. Geçtiğimiz günlerde portalimize gönderilen projelerden en başarılı bulduklarımızı, yönetim kurulu başkanımız Tuncay Özilhan, başarı plaketleriyle ödüllendirdi.

Grubumuzun yönetim takımı olarak bizler de bu törende bulunduk ve çalışma arkadaşlarımızdan bir kez daha projelerini dinledik. Anadolu Grubu çalışanlarının sürecine dahil olduğu projeler geliştirmekten ve bunları hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Hayal etmek bilgi sahibi olmak kadar önemli.

İno-Port’a son 1 yılda ne kadar başvuru oldu? Bunları nasıl değerlendirdiniz?
İno-Port’u hayata geçirdiğimiz 2012 Eylül ayından 2013 Eylül ayına kadar geçen sürede şirketlerimizden platformumuza 500 civarında yenilikçi proje başvurusu yapıldı. Çalışanlarımız fikirlerini böyle bir platformda paylaşmaktan dolayı çok mutlu.

Bu projeleri kurduğumuz değerlendirme komiteleriyle titizlikle inceledik. Her şirketimizin genel müdürünün de dahil olduğu değerlendirme komitelerince, şirket çalışanlarından gönderilen projeler incelendi.

Kurullarımızda üst düzey yöneticilerimiz, projelerin hayata geçirilmesinden pazarlanmasına ve satışına kadar tüm aşamaları değerlendirdi. Sonuç olarak en başarılı 5 projeye geçen eylül ayı içinde plaketlerini takdim ettik.

Ayrıca proje sahipleri, şirketleri tarafından da çeşitli şekillerde ödüllendirildi. Anadolu Efes Kurumsal İletişim Direktörü Mustafa Levent İlgün’ün, Anadolu Etap için geliştirdiği proje birinci seçildi.

İkinciliği Çelik Motor’dan Mustafa Emre Tuğalan, üçüncülüğü Anadolu Motor’dan Tuğçe Dikici, dördüncülüğü Anadolu Efes’ten Andrey Mescheryakov, beşinciliği ise Anadolu Motor’dan Mustafa Aslan aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.