Yaratıcı 40 ürün şirkete ne kattı?

Pek çok şirket yeni ürün stratejisini yenilikçilik üzerine kurmuş durumda. İnovatif yeni ürünleriyle fark yaratırken, cirolarını ve pazar paylarını artırıyorlar. Üstelik kullanabiliyor.

28.08.2014 22:21:420
Paylaş Tweet Paylaş
Yaratıcı 40 ürün şirkete ne kattı?


HAYAT KURTARIYOR
Benzer şekilde, 957S yandan tenteli araçlar için belirginleştirici reflektif şerit serisi kamyon ve römorkların arka ve yanlarını işaretleyerek daha fazla görünürlük ve belirginlik sağlıyor. Böylece yolda hayatları korumaya yönelik inovatif bir yaklaşım sunuyor.

UYGUN MALİYETLİ
En yeni ürünlerimizden, kristalli bir yapıya sahip, kimyasal olarak tasarlanmış bir seramik alüminyum oksit mineral Cubitron Aşındırıcı'yı da vurgulamak isterim. Dayanıklı, uygun maliyetli bir aşındırıcı çözümü sunarak operasyon sürecinde belirgin verimlilik artışı sağlıyor. Geleneksel aşındırıcılar gibi kısa sürede körlenmiyor.

ÇEVRE DOSTU
Non-PVC IJ basılabilir film, çevre dostu bir ürün. Müşterilere kişisel araçlarında, girintili çıkıntılı ticari araçlarda ve düz olmayan açık hava duvarları gibi üç boyutlu yüzeylerde kaplama fırsatı sağlıyor. Bu yeni inovatif ürünlerimizle farklı sektörlerdeki müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabiliyoruz.

GÖKHAN MENDİ TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
"İLKLERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ"
160 BİN KİŞİ KULLANIYOR

Şu anda yaklaşık 160 bin müşterimizin aktif olarak kullandığı mobil bankacılık uygulamamız CEPTETEB, birçok yeniliği barından bir uygulama. Bu uygulama ile beraber dünyada ilk olan 'QR kod ile para çekme' ve Türkiye'de bir ilk olan 'çizerek giriş' özelliklerini de hayata geçirdik.

AKILLI SAAT GEAR
2 Akıllı telefonlardan sonra attığımız önemli bir inovatif adım da giyilebilir teknolojiler alanında oldu. Bu alandaki öncü banka olarak, Samsung Gear2 ve Google Glass'a özel finansal uygulamalar geliştirdik. 2013 yılının sonuna doğru geliştirmesini tamamladığımız Google Glass'a özel uygulamamız Türkiye'deki ilk giyilebilir teknolojiye uyarlanan bankacılık uygulaması oldu. Nisan 2014'te çıkan Gear 2 akıllı saat uygulaması ise dünyanın ilk bankacılık uygulaması olma özelliği taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz