Hangi blogger

Şirketlere işbirliği yaptıkları bloggerlerı sorduk.THY'den Loreal'e GittiGidiyor'dan Mavi Jeans'e markaların seçimleri..

26.10.2015 13:56:320
Paylaş Tweet Paylaş
Hangi blogger
İk profesyonelin en beğendiği 4 farklı proje
Dekatlon Buzz’un ortağı Samet Ensar, THY ve Ariel’in bloggerlarla yaptığı projeleri çok beğendiğini söylüyor. Marka danışmanlığı yapan Hakan Senbir’in favorileri ise Tefal ve Ermenegildo Zegna’nın son dönemdeki işleri. İki profesyonel en beğendikleri projeleri şöyle anlattı:
THY İÇİN 20 BLOGGER ÇALIŞTI
THY’nin gerçekleştirdiği “Love from Turkey” kampanyası büyük yankı yaptı. Milyonlarca görüntülenmeye sahip 20 moda ve seyahat bloggerından ilham alınarak yapılan kampanyada, THY 20 bloggera Avrupa ve Türkiye’de gitmek istedikleri şehirler için bilet ayarlıyor ve bloggerlar #lovefromturkey hashtag’iyle her biri binlerce ve milyonlarca görüntülenen deneyimlerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.
ARIEL İÇİN 3 MİLYON BEĞENİ
P&G bünyesinde yer alan Ariel, yeni ürünü Ariel Leke Çıkarıcı’yı tanıtırken lüks marka kıyafetleri desenleri belli olmayıncaya kadar lekeye batırdı ve ünlü moda bloggerlarının kıyafetleri seçmelerini istedi. Bloggerlar evlerinde lekeli kıyafetleri yeni Ariel Leke Çıkarıcı’yla yıkadı ve çıkan mükemmel sonucu kendi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Moda bloggerlarından Alice Ferraz’ın Ariel Leke Çıkarıcı paylaşımı 3 milyondan fazla beğeni kazandı.
TEFAL & JAMIE OLIVER
Dünyada en kuvvetli örneklerden biri Tefal’in ünlü şef Jamie Oliver ile yaptığı işbirliği. Sadece Instagram’da 3,1 milyon takipçiye sahip bir internet fenomeni olarak Oliver’la yapılan bu işbirliği çok başarılı oldu.
ERMENEGILDO ZEGNA’NIN LA MAĞAZASI
Ermenegildo Zegna’nın geçen yıl Los Angeles’taki mağaza açılışı sırasında The Sartorialist olarak tanınan ünlü moda bloggerı Scott Schuman ile yaptığı işbirliği ise markanın sadece kendi fanlarına değil, aynı zamanda The Sartorialist bloğunun takipçilerine de ulaşmasını sağladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz