Kampanyayı mobilden başlattık

Akbank'ın yeni ürünü"Akbank Direkt Kart"kredi kartı olmayanlara da tüm online mağazaların kapısını açıyor. Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, "Yeni kartımızın kampanya lansmanını ilk olarak mobil üzerinden yaptık"diyor.

11.05.2014 22:58:300
Paylaş Tweet Paylaş
Kampanyayı mobilden başlattık

"Şubeye gitmeye gerek yok"
YÜKLEME NASIL YAPILIYOR?

Akbank Direkt Kart'a para yükleme, Akbank Direkt üzerinden ya da Akbank ATM'lerinden para yatırarak yapılabiliyor. Akbank Direkt Kart'a sahip olmak için kurye beklemeye veya şubeye gitmek gerekmiyor.

CÜZDAN GEREKMİYOR
Akbank Direkt Kart direkt olarak kanallardan oluşturuluyor. Cüzdanda yer ayırmaya gerek kalmadan yine anında kullanılabiliyor.

64 yıl sonra Dünya Kupası nda!
FİNAL MAÇI

FIFA Dünya Kupası, 64 yıl sonra ilk kez yeniden Brezilya'da düzenleniyor. Biz de 2014 FIFA Dünya Kupası final maçı için Türkiye'de kampanya düzenleme yetkisi olan tek bankayız.

BREZİLYA YOLCULARI
Bununla birlikte 2014 FIFA Dünya Kupası B Grubu İspanya-Hollanda karşılaşmasına 2 eski milli futbolcumuzla birlikte Akbank Direkt Kart sahiplerinden şanslı üç çifti Brezilya'ya Visa sponsorluğunda düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası'na yolluyoruz.

KİMLER KATILABİLİR?
Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil üzerinden Akbank Direkt Kart yaratan herkese çekiliş hakkı vereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz