Kampanyayı mobilden başlattık

Akbank'ın yeni ürünü"Akbank Direkt Kart"kredi kartı olmayanlara da tüm online mağazaların kapısını açıyor. Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, "Yeni kartımızın kampanya lansmanını ilk olarak mobil üzerinden yaptık"diyor.

11.05.2014 22:58:300
Paylaş Tweet Paylaş
Kampanyayı mobilden başlattık
Akbank'ın yeni ürünü "Akbank Direkt Kart" kredi kartı olmayanlara da tüm online mağazaların kapısını açıyor. Mobil bankacılık alanındaki çalışmalara kesintisiz devam ettiklerini söyleyen Akbank Direkt Bankacılık'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, "Yeni kartımızın kampanya lansmanını ilk olarak mobil üzerinden yaptık" diyor ve ekliyor:

"Akbank, bir kez daha teknolojideki gelişmeleri en hızlı şekilde bankacılık ürün ve hizmetlerine uyarlayarak müşterilerinin hizmetine sunuyor." Akbank Direkt’in yeni ürünü Akbank Direkt Kart’ı geçtiğimiz günlerde hayata geçiren banka, kredi kartı olmayanlara da tüm online mağazaların kapısını açıyor.

Akbank Direkt Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, “Akbank Direkt ile müşterilerimize online alışveriş dünyasının kapılarını açıyoruz” diyor.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de mobil teknolojilerinin hızla gelişmesiyle bu alanın öneminin giderek artacağını söyleyen Oğuz, bu nedenle mobil bankacılık alanındaki çalışmalara kesintisiz devam ettiklerini söylüyor.

Oğuz, “Akbank Direkt Kart kampanyamızın lansmanını da ilk olarak mobil üzerinden yaptık. Kampanyamız henüz başlamadan tanıtım filmimizi mobil mecralarda paylaştık” diyor.

Akbank Direkt Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz ile yeni kredi kartları Akbank Direkt Kart’ı ve yeni kampanyalarını konuştuk:

Akbank Direkt Kart nasıl doğdu?
Artık neredeyse herkes internete giriyor ve bu büyülü dünyada yolculuk yapıyor. İnternette binlerce sanal mağazada birbirinden çekici milyonlarca ürün var. Ancak bu mağazalardan kredi kartı olmadan alışveriş yapılamıyor. Artık kredi kartı olmayanlar da çok beğendikleri bir ürünü almak için kredi kartı olan yakınlarına gitmek yerine Akbank Direkt Kart’ı kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz