CEO Band / CEO’lar Sahnede: İş dünyası müzik için buluştu

Ekonomist ve Capital dergilerinin geleneksel hale gelen ‘CEO Band / CEO’lar Sahnede’ etkinliği, iş dünyasının liderlerini buluşturdu. Liderler, performansları ile konuklara müzik ziyafeti yaşattı.

4.12.2023 11:40:030
Paylaş Tweet Paylaş
CEO Band / CEO’lar Sahnede: İş dünyası müzik için buluştu

CEO Club toplantılarıyla ekonominin nabzını tutan Ekonomist ve Capital dergileri, bir kez daha iş dünyasının önemli isimlerini sahnede buluşturdu.

‘CEO Band / CEO’lar Sahnede’ etkinliği kapsamında bir araya gelen iş dünyasının liderleri bu kez müzik performanslarını sergiledi.

 

Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleştiren etkinliğin araç sponsorluğunu Lexus üstlendi.

Etkinliğin destek sponsorları Doğan Dış Ticaret, Papara ve Pernod Ricard Türkiye oldu.

 

Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü Sedef Seçkin Büyük’ün açılış konuşmasıyla başlayan gecede Friends Orkestrası iş insanlarına sahnede eşlik etti.

Sahnedeki yöneticilerin müzik performasını dinleyen konuklar arasında Esas Gayrimenkul Genel Müdürü Cem Eriç, D&R Genel Müdürü Mustafa Altındağ, farklı şirketlerde yönetim kurulu üyeliği yapan Ali Pandır gibi iş dünyasının önemli isimleri yer aldı.

Rock müzikten pop’a kadar geniş bir repertuvara yer veren konserde Friends orkestrası ile birlikte, daha önce defalarca CEO Band sahnesinde yer alan Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karamercan yer aldı. 

Chubb Türkiye CEO’su Emre Buğday, Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç, AloTech CEO’su Cenk Soyak, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Behlil, Borusan Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Atasagun, Aisin Otomotiv Parçaları CEO’su Murat Ayabakan, Damnus Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Cömert, CloudCan CEO’su Önder Erünsal, Sianji Grup Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, Pernod Ricard Türkiye Hukuk Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Zümrüt Yezdani Kedik, sahne aldı. Etkinliğin sonunda Friends Orkestrası ile birlikte tüm CEO’lar sahnede izleyiciler ile birlikte şarkılar söylediler.


Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz