Kuruca'nın keşif turları

AvivaSa CEO’su Fırat Kuruca ile özel hayatını ve hobilerini konuştuk...

2.10.2018 12:10:000
Paylaş Tweet Paylaş
Kuruca'nın keşif turları


“ZAMANIMIN YARISI BALKONDA GEÇİYOR”

MANZARAMIZ SÜPER
Evimizde eşimle süper bir balkon yaptık. Yaz kış balkon keyfi yapıyoruz. Evdeki zamanımın yarısı balkonda geçiyor. Önümüz sahil ve güzel bir ağaçlık manzaramız var.
ÇİKO’NUN FAVORİSİ Köpeğimiz Çiko’nun favori aktivitesi, balkonda oturmak ve çevreyi izlemek. Onunla zaman geçirmek açısından da balkonda olmak iyi geliyor. Etraftan aldığımız izlenimlere göre balkonumuza imrenerek bakıyorlar. Misafirlerimizi de çoğunlukla orada ağırlıyoruz.“AİLEDE YAZARLAR VAR, İLERİDE YAZABİLİRİM”

AKTİF İŞ HAYATI SONRASI 
Çok kitap okuyanlar yazmaya da hevesli oluyor. Benim de yazmaya hevesim var ama çok da kendimi geliştiremedim. Ailemde yazarlar var. Babam ve amcamın şiir kitapları vardı. Kızım Selin de Türkçe ve İngilizce çok güzel hikayeler yazıyor. Okulunun en genç editörlerinden oldu. Sanki içimde bir yetenek var da olgunlaşmayı bekliyor. Belki aktif iş hayatı sonrası, emeklilikte buna yönelebilirim.
EKİP RUHUYLA ÇALIŞMA İş hayatında ekip ruhunu, işini inanarak ve severek yapmayı, geri bildirimi ve iş takibini çok önemsiyorum. Finans kökenli olduğum için makroekonomi ve rakamlar önemli ama insana inanan bir vizyonum var. Tüm kariyerim boyunca, idari işlerden satın almaya, finansta BT’ye kadar farklı departmanlarda yöneticilik tecrübem olduğu için bütüncül iş felsefesine de sahibim. Tüm bu düşüncelerimin iş felsefemi etkilediğine inanıyorum.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz