Enpara.com’a ödül yağdı

Finansbank, Enpara.com’un yanında internet şubesi kullanım kolaylıklarını anlatan “Ceren'in Seçimi” adlı video ile de Bronz Stevie ödülüne layık görüldü.

16.06.2014 21:06:360
Paylaş Tweet Paylaş
Enpara.com’a ödül yağdı
Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bankacılık çözümleri geliştirip sunmayı ilke edinen Finansbank, hayata geçirdiği hizmet ve ürünlerini 2013 yılında uluslararası ödüllerle taçlandırdı. Enpara.com, 10. uluslararası stevıe iş ödülleri’nde toplam 7 ödüle layık görüldü.

ürkiye’de ilk kez Finansbank tarafından hayata geçirilen ve temel bankacılık hizmetlerini fiziksel şubeleri kullanmaksızın sadece dijital kanallar üzerinden yapma imkanı sunan Enpara.com, birinci yılında başarısını ödüllerle kutladı.

2013 yılında Finansbank, 10. Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde (The International Stevie Business Awards) 8 farklı kategoride adını dünyanın en iyileri arasına yazdırdı.

Finansbank’m layık görüldüğü 8 ödülün 7’si Enpara.com’dan geldi. Her yıl en iyi ürün, hizmet, iletişim ve pazarlama projelerinin belirlendiği Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde Finansbank Enpara.com ile 2013 yılında üç altın ödül birden kazandı.

Finansbank, Enpara.com ile Yılın En İyi Ürün Geliştirme ve Ürün Yönetimi Takımı, Pazarlama Kampanyası veÜrün Tanıtımı dallarında toplam 3 Altın Stevie Ödülü’ne layık görüldü. Enpara.com yarışmada altın ödüllerin yanı sıra 1 gümüş ve 3 bronz ödül daha kazandırdı.

50’den fazla ülkeden 3 bin 300’den fazla başvuru arasından sıyrılarak bankacılık alanında 8 kategoride en başarılılar arasında yer alan Finansbank, Enpara.com’un yanında internet şubesi kullanım kolaylıklarını anlatan “Ceren'in Seçimi” adlı video ile de Bronz Stevie ödülüne layık görüldü.~

KOBİ MEYDAN'A ÖDÜL
Finansbank, eylül ayında bu kez de KOBİ’lere yönelik hizmeti KOBİ Meydan web sitesi ile uluslararası bir başarı elde etti. KOBİ Meydan web sitesi, danışmanlık hizmetlerinden yeni iş fırsatlarına kadar çeşitlenen nitelikli içeriği ile Horizon Interactive Awards tarafından “Banka/Finans” dalında bronz ödüle layık görüldü.

Dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards’ta toplam 25 ülkeden gıda/restoran, finans, seyahat ve turizm kategorilerinde binden fazla uygulama değerlendirildi.

Medya alanında web siteleri, videolar, online reklam, yazılı basın, multimedya, grafik tasarım ve mobil uygulamaların en iyilerinin seçildiği yarışmada, banka/finans alanında 2013  yılının bronz ödülü Finansbank KOBİ Meydan web sayfasının oldu.

Türkiye’de bir bankanın KOBİ’lere özel olarak hazırladığı ilk platform olan www.kobimeydan.com.tr, on binlerce KOBİ’ye bilgi ve danışmanlığın yanı sıra, kendi sektöründen veya ilgi duydukları sektörlerden üyelerle iletişime geçebilecekleri, yeni iş bağlantıları kurabilecekleri, şirketlerini tanıtabilecekleri yepyeni bir iletişim ağı sunuyor.

KOBİ Meydan üyeleri, içeriklerini kendilerinin oluşturup yönetebildikleri sayfaları aracılığıyla şirketlerini, ürün ve  % hizmetlerini tanıtabiliyor, başarı hikayelerini paylaşabiliyor.

Portalın sağladığı en önemli avantajlardan bir diğeri de diğer KOBİ Meydan üyeleri ile iletişim imkanı sağlaması. Böylece KOBİ’ler yeni bağlantılar kurabiliyor, iş ortaklarını KOBİ Meydan’da tanıyıp yeni girişimlerde bulunabiliyor. ~

KOBİ’leri portal üzerinde seçilen bir konu hakkında grup oluşturarak işle ilgili ortak ilgi alanlarında buluşturan KOBİ Meydan, aynı zamanda çeşitli bankacılık ve bankacılık dışı ticari avantajlara ulaşma imkanı da sağlıyor.

FİNANS UP’A İNGİLTERE’DEN BÜYÜK ÖDÜL
Finansbank’ın gençlerin iş dünyasına kazandırılması ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmasına destek olan kariyer kulübü Finans Up, İngiltere’nin en büyük iş ödül programlarından biri olan Global Business Excellence Ödülünü kazandı.

İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden Global Business Excellence’ta “Fark Yaratan İK Uygulaması” (Outstanding HR Initiative) kategorisinde ödüle layık görülen Finans Up, üniversite öğrencilerinin iş yaşamına hazırlanmalarını sağlamak amacıyla başarılı çalışmalara imza atıyor.

“Yükselmenin sınırı yok” mottosu ile önemli etkinlikler gerçekleştiren Finans Up’a başvuran öğrenciler, kulüp üyesi olabilmek için bir seçim sürecinden geçiriliyor. Kulübe seçilenler, öğrenci oldukları sürece Finans Up’ta kişisel gelişim, liderlik ve teknik eğitimlerin yanı sıra kamp ve proje çalışmalarına katılıyor.

Mezun olacak öğrenciler her yıl program sonunda düzenlenen kariyer buluşmalarında departmanları tanıma ve isterlerse Finansbank’ta çalışma fırsatı yakalıyor. Üyeler üniversiteden mezun olduktan sonra da sosyal medya, web sitesi ve etkinlikler gibi farklı platformlar üzerinden birbirileriyle ve Finansbanklılarla irtibatta kalmaya devam ediyor.~

YURTDIŞINDA EĞİTİM OLANAĞI
Finans Up, başarılı öğrencilere yurtdışmda eğitim imkanı da sağlıyor. Üye öğrencilerin etkinliklere katılım oranları ve Finansbank tarafından belirlenen proje sunumlarındaki başarıları dikkate alınarak yapılan değerlendirmede ilk 3’e giren öğrenciler yurtdışmda eğitim imkanı kazanıyor.

Yapılan değerlendirme sonucunda birinci olan öğrenci İngiltere’de işletme sertifika programı, ikinci İspanya’da İspanyolca eğitimi, üçüncü ise Malta’da iş İngilizcesi eğitimi almaya hak kazanıyor. 

İŞ HAYATI BOYUNCA KARİYER DESTEĞİ
Finansbank, Finans Up üyesi öğrencileri, MT (Management Trainee) pozisyonunda personel alımı yapılacak departmanlarındaki yöneticilerle tanıştırıyor ve Finansbank’ta çalışmak isteyen öğrencileri kadrosuna alıyor.

İngiltere’nin en büyük iş ödül programlarından biri olan Global Business Excellence Ödülü’nü kazanan Finans Up’ı diğer kariyer kulüplerinden ayıran, üye olan öğrencilerin öğrenimlerini tamamladıktan sonra da kulüp üyeliklerini devam ettirmeleri.

Böylece tüm iş hayatları boyunca kariyer gelişimleri destekleniyor, birbirileriyle olan iletişimi ve dolayısıyla Finans Up’lı network’ünü devam ettirmeleri sağlanıyor. 2010  yılında kurulan Finans Up’a bugüne kadar 3 bin 898 öğrenci başvurdu. ~

Bu başvurular arasından 92 başarılı genç Finans Up’a seçildi. Finans Up etkinliklerine katılımları ve proje sunumlarını gerçekleştirmelerinin ardından Finansbank’ta çalışmayı tercih eden 24 öğrenci Finansbanklı oldu.

ENPARA.COM'UN ÖDÜL KAZANDIĞI KATEGORİLER
- Yılın Ürün Geliştirme/Ürün Yönetimi Takımı
Altın Stevie Ödülü

- Yılın Pazarlama Kampanyası Bankacılık
Altın Stevie Ödülü

- Yılın Ürün Tanıtım ve Satışı - Video Kullanımı -
Altın Stevie Ödülü

- Yılın Yeni Ürün/Hizmet Fikri - Finansal Hizmetler -
Gümüş Stevie Ödülü

Yılın Yeni Ürün/ Hizmet Lansmanı
Bronz Stevie Ödülü

- Yılın Müşteri Hizmetleri Takımı
Bronz Stevie Ödülü

- Yılın Web Sitesi Tasarımı - Bankacılık
Bronz Stevie Ödülü


Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz