Enpara.com’a ödül yağdı

Finansbank, Enpara.com’un yanında internet şubesi kullanım kolaylıklarını anlatan “Ceren'in Seçimi” adlı video ile de Bronz Stevie ödülüne layık görüldü.

16.06.2014 21:06:360
Paylaş Tweet Paylaş
Enpara.com’a ödül yağdı
Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bankacılık çözümleri geliştirip sunmayı ilke edinen Finansbank, hayata geçirdiği hizmet ve ürünlerini 2013 yılında uluslararası ödüllerle taçlandırdı. Enpara.com, 10. uluslararası stevıe iş ödülleri’nde toplam 7 ödüle layık görüldü.

ürkiye’de ilk kez Finansbank tarafından hayata geçirilen ve temel bankacılık hizmetlerini fiziksel şubeleri kullanmaksızın sadece dijital kanallar üzerinden yapma imkanı sunan Enpara.com, birinci yılında başarısını ödüllerle kutladı.

2013 yılında Finansbank, 10. Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde (The International Stevie Business Awards) 8 farklı kategoride adını dünyanın en iyileri arasına yazdırdı.

Finansbank’m layık görüldüğü 8 ödülün 7’si Enpara.com’dan geldi. Her yıl en iyi ürün, hizmet, iletişim ve pazarlama projelerinin belirlendiği Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde Finansbank Enpara.com ile 2013 yılında üç altın ödül birden kazandı.

Finansbank, Enpara.com ile Yılın En İyi Ürün Geliştirme ve Ürün Yönetimi Takımı, Pazarlama Kampanyası veÜrün Tanıtımı dallarında toplam 3 Altın Stevie Ödülü’ne layık görüldü. Enpara.com yarışmada altın ödüllerin yanı sıra 1 gümüş ve 3 bronz ödül daha kazandırdı.

50’den fazla ülkeden 3 bin 300’den fazla başvuru arasından sıyrılarak bankacılık alanında 8 kategoride en başarılılar arasında yer alan Finansbank, Enpara.com’un yanında internet şubesi kullanım kolaylıklarını anlatan “Ceren'in Seçimi” adlı video ile de Bronz Stevie ödülüne layık görüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz