Garanti Bankası'na 3 ödül birden

Garanti Bankası Yatırımcı İlişkileri, Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde 3 ödül aldı.

30 EKİM, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Garanti Bankası'na 3 ödül birden
Garanti Bankası Yatırımcı İlişkileri, dünya çapında kabul görmüş başarılı kuruluşları ve yöneticileri ödüllendiren, dünyanın tek uluslararası iş ödülleri programı “Stevie International Business Awards” kapsamında 3 ödüle birden layık görüldü.

Garanti; En İyi Faaliyet Raporu kategorisinde Altın, En İyi Yatırımcı İlişkileri Sitesi kategorisinde Gümüş ve bu yıl hizmete sunulan Yatırımcı İlişkileri Uygulaması ile İş-Yönetim kategorisinde Bronz ödül almaya hak kazandı. 60’tan fazla ülkeden 3 bin 700’den fazla kurum ve yöneticinin yarıştığı organizasyonda ödül alacak kurum ve yöneticilerin belirlenmesi için 200’den fazla uluslararası yönetici değerlendirmede bulundu.

Garanti Bankası faaliyet raporu, Garanti’nin tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratımı sürecini aktardığı en kapsamlı yayın olarak dikkat çekiyor. “En İyi Faaliyet Raporu” kategorisinde Altın ödül alan 2014 yılı Faaliyet Raporu da, mesajların açık ve net iletilmesindeki gücü, tasarım ve yaratıcılıktaki üstün performansı ve zengin mesaj kurgusuyla öne çıkıyor.

“En İyi Yatırımcı İlişkileri Sitesi” kategorisinde Gümüş ödüle layık görülen Garanti Yatırımcı İlişkileri web sitesi, üst düzey finansal standartlara bağlılık, yatırımcılarla kurulan şeffaflık, tutarlılık ve sorumluluk temelli iletişimde, tüm paydaşların kullanımına açık en etkin iletişim aracı olarak dikkat çekiyor. Garanti’nin yenilikçi yaklaşımıyla hissedar ve yatırımcılar başta olmak üzere tüm paydaşların ihtiyaçlarına odaklanarak hazırlanan web sitesi, Türkçe ve İngilizce zengin içeriği, kullanıcı dostu ve sürekli güncellenen yapısıyla farklılaşıyor.

Bu yıl hizmete sunulan Garanti Yatırımcı İlişkileri Uygulaması, uluslararası mobil bankacılık uygulamalarının da içinde bulunduğu tüm “İş/Yönetim” uygulamaları arasında, ilk üçe girerek farkını kanıtladı. Uygulama, yeni içerik eklendiğinde bildirim ulaştıran sistemi, çevrimdışı iken de okunabilen zengin içeriğe sahip kütüphanesi, multimedya bölümündeki yönetim söyleşileri videoları ve telekonferans ses kayıtlarıyla, kullanıcıların her zaman, her yerde en güncel bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.