"Şekerbank'tan ihracatı destekleme kampanyası"

Şekerbank, dış ticaret yapan şirketlerin ihracat finansmanına destek sağlamak amacıyla özel bir kampanya başlattı.

30 MART, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Şekerbank'tan ihracatı destekleme kampanyası
İhracat yapan küçük ve orta boy işletmelere ihracat finansmanı desteği sunulan kampanyada uygun faiz oranları ve kullanım kolaylığı da sağlanıyor.

Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Yıldız, kampanyayla ihracatçı KOBİ’lere 24 aya varan vadeler ve 3 ay ön ödemesiz dönem seçeneği sunduklarını belirtiyor ve “Yalnızca büyüklerin değil, orta ölçekli işletmelerin de ihracattan pay alması gerekli” diye konuşuyor.

Üretimi  ve girişimciyi desteklemek amacıyla 60 yıl önce kurulan Şekerbank, dış ticaret yapan şirketlerin ihracat finansmanına destek sağlamak için özel bir kampanya başlattı.

İhracat yapan küçük ve orta boy işletmelere ihracat finansmanı desteği sunulan kampanyada uygun faiz oranları ve kullanım kolaylığı sağlanıyor.

24 aya varan vade seçeneği sunulan kredi kampanyasında ayrıca 3 ay ön ödemesiz dönem seçeneği de bulunuyor. Şekerbank’ın İhracata Destek Kredi Kampanyası 31 Aralık 2013’e kadar devam edecek.

Toplam nakdi kredi portföyü içinde KOBİ kredilerine ayırdığı pay yüzde 50 olan Şekerbank, küçük ve orta ölçekli ihracatçılara, mevzuatla ilgili konulardan vesaik hazırlama sürecine kadar ücretsiz dış ticaret danışmanlığı hizmeti de veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz