Damat Tween, metaverse mağazasını açtı

Sanal dünya ile fiziki dünyayı metaverse'te birleştiren Damat Tween, GoArt Evreni’nde ilk mağazasını açan markalardan biri oldu.

8.11.2022 16:04:520
Paylaş Tweet Paylaş
Damat Tween, metaverse mağazasını açtı

Moda perakendesinin öncü markası Damat Tween, GoArt’ın meta evreninde ilk meta mağazayı açan moda markası oldu. Dijital yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve fiziki dünyada yarattığı sürdürülebilir moda akımını sanal dünyaya taşıyan Damat Tween, metaverse’teki mağazasında yeni sezon defilesi de düzenledi.

Web3.0 Dünyasında Modanın Öncüsü Damat

Web3.0 dünyasının sunduğu ayrıcalıklar markaların metaverse’te yer almasını cazip hale getiriyor.  Damat Tween de dönüşen alışveriş alışkanlarına uyum sağlama konusunda moda sektörüne yine öncülük ediyor. Metaverse’e GoArt ile adım atan Damat Tween, müşterilerine yeni koleksiyonunu sanal dünyada deneyimleme imkanı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, fiziksel dünyadaki gardırop stillerini avatarlarına da aktararak eş zamanlı bir stil oluşturma ayrıcalığını yakalayacak. Damat Tween, aynı zamanda mevcut ve potansiyel müşterilerine sunduğu teşvik kampanyaları ile de meta dünyada kendi ekosistemini oluşturarak yeni bir deneyim alanı yaratıyor.

Meta Mağazanın Avantajlı Dünyası

GoArt Metaverse “Hareket et ve kazan” mottosuna temellendirdiği Move To Earn konsepti ile kullanıcıların daha aktif bir şekilde ekosistemde var olmasına olanak tanıyor. Damat Tween portalından geçen kullanıcılara vaad edilen ayrıcalıklar ise şöyle sıralanıyor:

•Damat Tween portallarına enerji harcamadan girebilme ve geçişlerde Damat Puanları toplayabilme,

• MTE tokenler ile marka NFT’leri ve Damat Tween indirim kuponları toplayabilme,

• Fiziksel dünyadakine eş değer mağaza kültürü,

• Beğendikleri tasarımları detaylı bir şekilde deneme fırsatı,

• Tarzını kişisel avatarları ile ortaya koyma.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz