"Feminenliği yok etmeden rahat ve şık giyinirim"

Nuşin Oral’ın şıklık formülleri iş kadınlarının hayatını kolaylaştıracak.

17.07.2015 20:48:270
Paylaş Tweet Paylaş
"Feminenliği yok etmeden rahat ve şık giyinirim"

CAPITAL: Cilt bakımı için neler yapıyorsunuz? 
- Ayda bir muhakkak cilt bakımı yaptırıyorum. Bakımsızlığı sevmiyorum. Kuaför ve bakım, hayatımın önemli bir parçası. Kuaförüm benim için çok önemli. Hemen her gün kuaföre gidiyorum. Hakikaten kuafördeki hızım süper. Çoğu kadının toplam 2 saatte harcadığı zamanı ben 25 dakikada yapıyorum. Girip saçımı, makyajımı, manikür ve pedikürümü inanılmaz hızda yaptırabiliyorum. Normal iş hayatımda çok bakımlıyım, yazın tatilde ise tamamen doğal oluyorum. Oruç gibi detoks hiç yapmadım. Ama geçtiğimiz ay bir hafta daha çok dinlenme amaçlı detoks yapmaya gittik. Detoks tatilinden daha ziyade SPA tatili oldu. Fiziksel ve beyinsel anlamda yoğun bir tempomuz var. Dolayısıyla bir hafta bu yoğunluktan kopmak iyi geliyor. Bu konuda şanslıyım, annem çocuklara bakmam konusunda çok yardımcı oluyor. 
CAPITAL: Uyku düzeniniz nasıl? 
- Çok rahat uyuyabiliyorum. Gece yarısı yatıp bazen erken kalkıyorum. Allah’tan bebek için kalkıp tekrar uyuyabilen bir yapım olduğu için o konuda şanslıyım. Uçaklarda da öyle... Jet-lag olmuyorum. Biner binmez gideceğim yere göre saatimi kuruyorum. İndiğim zaman oraya adapte olabiliyorum. Hafta sonu normalde çalışmıyorum. 
CAPITAL: Çok yoğun bir temponuz var ama her şeye zaman ayırabiliyorsunuz. Üstelik çok pozitif görünüyorsunuz… Nasıl bu kadar pozitif olabiliyorsunuz? 
- Genelde pozitif bir insanımdır. İyi şeyler düşünmeye çalışırım. Çok sevdiğim arkadaşlarım var. Eşimle çok uzun süredir beraberiz. Toplam 25 yıldır birlikteyiz ve 15 yıldır evliyiz. Evinizde rahat ve düzen olup mutlu olunca bu genel durumunuza pozitif olarak yansıyor. Evde problem olunca işte de mutlu olmanıza imkan yok. O konuda şanslıyım. Çocuklarla çok eğleniyoruz. Evimiz bayağı bir renklendi. Hepsi kendine göre bir karakter. Bazen insanlar bana, “Karşılaştık ve sen selam vermedin” diyor. Çünkü o esnada beynim sürekli liste yapıyor. Sabah işe gelirken “Evde ne yapılacak, öğretmenleri ne zaman aranacak, o gün hangi toplantılar var ve ne hazırlık yapılacak” gibi sorular uçuşuyor zihnimde… Unutmamak için beynimde sürekli bir mücadele var. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz