İş Yaşam

İş Yaşam

3 PERAKENDECİDEN TURİZM YATIRIMI

Türkiye’de perakende sektörünün önemli 3 ismi, Marmaris Bozburun’da turizm yatırımına imza attı.

3 HAZİRAN, 2015

İş Yaşam

ŞİMŞEK'İN KIZI YOĞUN BAKIMDA!

Maliye Bakanı Şimşek'in ikiz kızlarından Azra Esma'nın rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavi gördüğü öğrenildi.

1 HAZİRAN, 2015

İş Yaşam

ROBERT DE NİRO OTEL AÇTI!

Ünlü aktör Robert De Niro, iki ortağıyla birlikte Filipinler'de otel açtı. Business Insider otelin bilinmeyenlerini derledi.

1 HAZİRAN, 2015

İş Yaşam

BES'TE YENİ DÜZENLEME!

BES'te ilk 5 yılda "giriş aidatı" ve "yönetim gider kesintisi" adı altında yapılan kesinti tutarı, her yıl için aylık brüt asgari ücretin yüzde 8,5'ine karşılık gelen maktu tutarı aşamayacak.

27 MAYIS, 2015

İş Yaşam

BAŞBAKAN İŞ DÜNYASIYLA BULUŞUYOR!

Başbakan Davutoğlu, iş dünyasının önde gelen İsimlerini akşam yemeğinde ağırlayacak. Peki söz konusu yemeğe kimler davetli?

25 MAYIS, 2015

İş Yaşam

SABANCI: YENİ BİR YOLA ÇIKIYORUZ!

'Sabancı Gönüllüleri' projesinin tanıtımı Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'nın katılımıyla düzenlenen basın toplantısıyla yapıldı.

21 MAYIS, 2015

İş Yaşam

YENİ MUSTANG'İ İLK KİM SİPARİŞ VERDİ?

Türkiye’de yılın üçüncü yarısında satılmaya başlanacak Mustang için ilki Rahmi Koç’tan olmak üzere şimdiden 45 ön sipariş var.

21 MAYIS, 2015

İş Yaşam

BDDK'YA YENİ BAŞKAN ATANDI!

Mehmet Ali Akben Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu başkanlığına atandı.

18 MAYIS, 2015

İş Yaşam

İŞTE AVM'LERİN YENİ ADRESİ!

Gümrük Bakanı Canikli, “Zengin daha az harcar. O nedenle Nişantaşı’nda değil de daha çok Esenler’de AVM’ye izin verilecek” dedi.

15 MAYIS, 2015

İş Yaşam

CEO'LARDAN PLAN DEĞİŞİKLİĞİ!

Teknolojide yaşanan gelişmeler CEO’ların iş planlarını da değiştirmesine neden oldu. Yapılan bir araştırmada CEO’ların 5 yıllık iş planları yerine, artık 100 günlük hedefler belirledikleri ortaya çıktı.

14 MAYIS, 2015

İş Yaşam

GLOBAL LİMAN'DA SICAK GELİŞME!

Global Yatırım Holding'in halka arzı iptal edildi. İşte şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) ayıplan açıklama...

11 MAYIS, 2015

İş Yaşam

6 YAŞINDA MİLYONER OLDU!

Bundan 3 yıl önce açtığı YouTube kanalı sayesinde hatırı sayılır bir üne kavuşan 9 yaşındaki çocuk yılda 1 milyon dolardan fazla kazanıyor.

11 MAYIS, 2015

İş Yaşam

EN BÜYÜK ARAZİ İHALESİ SONUÇLANDI!

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin geçen yıl Emlak Konut Gayrı Yatırım Ortaklığı'na sattığı Yenimahalle İstasyon Arsası Gelir Paylaşımı İşi ihalesi 2. oturumu bugün yapıldı.

11 MAYIS, 2015

İş Yaşam

BU CEKET SMS ATIYOR!

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde ünlü modacı Arzu Kaprol ile işbirliği yaptı. Arzu Kaprol, Türkiye’nin ilk dijital defilesini bu zirvede gerçekleştirecek.

7 MAYIS, 2015

İş Yaşam

ZONGULDAK'A 'ESAS' YATIRIMI!

Esas Gayrimenmul, Zonguldak’taki Demirpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni satın alarak; yeni yatırımı Esas 67 Burda’yı hayata geçirdi.

7 MAYIS, 2015