İşte en beğenilen iş kadını!

'Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ’a verildi

12 OCAK, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
İşte en beğenilen iş kadını!
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ’a verildi. 

2007 ve 2011 yıllarında da ödüle layık görülen Yalçındağ, “Ben bu ödülü beni yetiştiren ve iş hayatında önümü açan annem ve babam adına, her zaman yanımda olan kocam ve çocuklarım adına ve hem ailemde hem de Türkiye’deki tüm çalışan kadınlar adına alıyorum“ dedi.

TÜRKİYE'NİN FABRİKA ZENGİNİ KİM? TIKLAYIN...

2002 YILINDAN BU YANA VERİLİYOR
32 kategoride 5 bin öğrencinin oylarıyla belirlenen her yıl medya, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı 13'üncü Yılın Yıldızları Ödül töreni YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Gecenin açılış konuşmasını Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Karaosman, "Deneyimli akademik kadrosunun yanında genç ve dinamik eğitim anlayışıyla Yıldız öğrencisini iş hayatına donanımlı bir şekilde hazırlamaktadır. Bünyesinde bulunmaktan her zaman onur ve gurur duyduğum İşletme Kulübü; geleneksel aktiviteleri, departman yapısı, Pratik Kart, Yıldız Kalemlik ve Radyo Yıldız gibi projeleriyle öğrencilere sosyal hayatlarını geliştirebilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen Yılın Yıldızları Ödül Töreni; basın, medya, sanat, spor ve iş dünyasının ünlü isimlerini Yıldız Teknik Üniversitesi çatısı altında birleştiren tek öğrenci ödül törenidir. İlk kez 2002 yılında verilmeye başlanan Yılın Yıldızları Ödülleri, 5 bin Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinin verdiği oylarla sahiplerini bulmaktadır"

"AİLEM VE TÜRKİYE'DEKİ ÇALIŞAN KADINLAR ADINA..."
Ödül töreninde ‘En beğenilen iş kadını’ kategorisinde Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ödülü üçüncü kez aldı. Ödülünü YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek’in elinden alan Yalçındağ kısa bir konuşma yaptı. Yalçındağ, “Benim için de gerçekten çok değerli bir ödül. Sizin tarafınızdan bu ödüle layık bulunduğum için çok mutluyum. Sizler hepimizin geleceğisiniz. Gençlere inanıyoruz, güveniyoruz. Onun için de geleceğimize umutla bakıyoruz. Sağolun, var olun bunu bana layık gördüğünüz için. Ben bu ödülü beni yetiştiren ve iş hayatında önümü açan annem ve babam adına, her zaman yanımda olan kocam ve çocuklarım adına ve hem ailemde hem de Türkiye’deki tüm çalışan kadınlar adına alıyorum" dedi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek’in elinden ‘En beğenilen iş adamı’ ödülünü alan FİBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, “Sayın rektörümle görüştüm bana konuşmamın kısa olmasını tembih etti. Onun için bu işi 45 dakika içerisinde toparlayacağım. Hayatımda aldığım en önemli ödül. Çünkü 5 bin öğrencinin oylarıyla alındığı için hakikaten benim için çok değerli bir ödül. Hepinize çok teşekkür ederim. Öğrencilerin iş hayatı ile iç içe olmaları çok imrenilecek bir olay" dedi.

REKTÖRLÜK ÖZEL ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Türkiye’nin en prestijli öğrenci ödül töreni olarak anılan ve geçen yıl marka tescil belgesi ile tescillenen törende yılın erkek sanatçısı, kadın sanatçısı, müzik grubu ile birlikte iş adamı, iş kadını, kadın sinema oyuncusu, erkek sinema oyuncusu, en iyi ekonomist, şirket, köşe yazarı, yazar ve tiyatro oyunu gibi 32 kategoride ödüller sahiplerini buldu. Açılış konuşmalarının ardından YTÜ Rektörü Prof. Dr. Yüksek, aralarında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Teyfik Göksu’nun da aralarında bulunduğu kurum ve kuruluş temsilcilerine rektörlük özel ödülleri verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz