"İşte Turkcell'in yeni genel müdürü!"

Kaan Terzioğlu'nun Turkcell Genel Müdürü görevine getirileceği bildirildi. İşte şirketten KAP'a yapılan açıklama...

26 MART, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
İşte Turkcell'in yeni genel müdürü!
Turkcell'de yeni genel müdür olarak Kaan Terzioğlu atandı.

KAP'A AÇIKLAMA YAPILDI

Turkcell'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, ''25 Mart 2015 tarihinde toplanan Şirketimiz Yönetim Kurulu, Sayın Kaan Terzioğlu'nun 1 Nisan 2015 tarihinden geçerli olmak üzere Turkcell Genel Müdürü olarak atanmasına oybirliği ile karar vermiştir.

TURKCELL'DE 4 YIL SONRA BİR İLK! TIKLAYIN!

KAAN TERZİOĞLU KİMDİR?

Kaan Terzioğlu, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden 1990 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Arthur Andersen Türkiye'de Bağımsız Denetim Uzmanı ve Mali Müşavir olarak görev alan Terzioğlu, 1992 yılında Arthur Andersen ABD'de Bilişim Stratejileri ve Güvenliği Uzmanı, 1994 yılında ise Arthur Andersen Belçika'da Bilgi Yönetimi ve Dijital Strateji Hizmetleri Lideri, 1998 yılında Arthur Andersen Türkiye'de Danışmanlık Hizmetleri Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak çalışmıştır.  

1999-2012 yılları arasında Cisco Systems Brüksel ofisinde sırasıyla, EMEA Bölgesi e-ticaret Strateji Takım Lideri, EMEA Bölgesi İleri Teknoloji Satış Direktörü, Teknoloji Pazarlama Organizasyonu Yönetici Direktör EMEA ve Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı görevlerini üstlenmiştir. Sayın Terzioğlu, 3 Nisan 2012 tarihinde Akbank'a Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış olup ayrıca Aksigorta A.Ş., Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., ve Carrefoursa A.Ş.'de  Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.'' denildi.

CAPITAL.COM.TR YAZMIŞTI

Capital.com.tr, ocak ayında kulislerde Süreyya Ciliv'in yerine Kaan Terzioğlu'nun atanacağının konuşulduğunu yazmıştı. 

KAAN TERZİOĞLU İSMİNİ İLK CAPITAL YAZMIŞTI! TIKLAYIN!İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz