Mondi Tire Kutsan

#445 Mondi Tire Kutsan

Kağıt ve ambalaj | İzmir

Ciro
521.375.369₺
Vergi Öncesi Kâr (TL)
2.979.900₺
İhracaat ( $ )
20.101.084$
Çalışan Sayısı
792
Türkiye’de oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçisi olan Mondi Tire Kutsan, 1.000’e yakın iş ortağına ambalaj çözümleri sunan, uluslararası ambalaj şirketi Mondi Group’un Türkiye iştiraki. Mondi Group, 30’dan fazla ülkede 25 bin çalışanıyla ambalaj ve kağıt ürünleri sektöründe Avrupa’nın pazar lideri konumunda. Mondi Group’un Türkiye’deki Oluklu Mukavva İş Birimi olan Mondi Tire Kutsan, Tire/İzmir, İzmit, Adana ve Karaman’da yer alan 4 kutu fabrikası ve Tire/İzmir’de yer alan 1 kağıt fabrikası ile gıda, içecek, dayanıklı tüketim malları, hızlı tüketim ürünlerinden kozmetik ve hijyen ürünlerine; yaş sebze ve meyveden mobilya ve seramik sektörüne kadar pek çok alanda saklama-depolama, taşıma ve sergileme fonksiyonlarıyla yenilikçi ambalaj çözümleri üretiyor.
(*) : Açıklanmadı
Mondi Tire Kutsan'ın COVID-19 önlemlerine TSE onayı
Şirket Panosu Haberleri

Mondi Tire Kutsan'ın COVID-19 önlemlerine TSE onayı

Mondi Tire Kutsan’ın tüm fabrikaları, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan seri denetimler sonucu “TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazandı.

17 EYLÜL, 2020

Geleceğe hazırlık
İş Dünyası

Geleceğe hazırlık

Kiğılı’dan Migros’a, Mondi Tire Kutsan’dan Reysaş’a farklı sektörlerin temsilcileri, “yeni normal” adı verilen bu sürece hazırlıklarını Capital’e anlattı...

20 TEMMUZ, 2020