Güral Sapanca'nın yeni hedefi yeşil yıldız

Kamil Berk, sorularımıza yanıtladı.

1.03.2012 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Güral Sapanca'nın yeni hedefi yeşil yıldız


"İKİ YENİ OTEL DAHA GELİYOR"
2011 yılının kendileri için başarılarla dolu bir sene olduğunu ifade eden Kamil Berk, bu yıl içerisinde altı farklı kalite belgesi ve pek çok farklı ödül alınmasının yeni yatırımlar konusunda kendilerini teşvik ettiğini belirtiyor. Berk, şöyle devam ediyor: "NG Hotels&Resorts, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destekle kısa sürede ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Çok yakında zincirin üçüncü halkası olan Güral Afyon Wellness&Convention'ı mart ayında hizmete açmayı hedefliyoruz. Bu yatırımımızla NG Hotels&Resorts olarak, Türkiye'de termal turizme yeni bir soluk getireceğiz. Güral Afyon'u takiben ise, proje aşamasındaki Güral Samsun otelinin inşasına 2012 yılı içerisinde başlamayı planlıyoruz."

Bu ödül size neyi ifade ediyor?

- Güral Sapanca, NG Hotels&Resorts'un beş yıldızlı ilk oteli. Bu sebeple markamızın doğru olarak algılanmasında ve bundan sonraki yatırımlarımızın temellerinin atılmasında Güral Sapanca'nın önemi çok büyük. Markalaşma yönünde ilk adımlarımızı Güral Sapanca'da attık, eğitim-kalite ve pazarlama faaliyetlerine büyük ağırlık verdik. Marka standartlarımızı oluşturarak uygulamaya aldık. Tüm bu çalışmalarımız ve kaliteye yönelik yatırımlarımız sonucunda Türkiye'nin altı kalite belgesine sahip ilk oteli olma unvanını kazandık. Almış olduğumuz ödüller bu başarılarımızı taçlandırdı ve bundan sonra açılacak olan otellerimize örnek oldu.

Kazandığınız ödül şirketinize nasıl bir değer katıyor?
- Aldığımız tüm ödüller aslında emeğin en güzel karşılığı. Bu ödüller ekibimizin yapmış olduğu çalışmaların ne kadar büyük bir önem taşındığını gösteriyor ve bizi daha iyiye ulaşmak için motive ediyor. Halkın oylarıyla En İyi İstanbul Çevre Oteli seçilmek, kaliteli hizmete önem veren İstanbulluların kendilerine en yakın hissettiği otel olduğumuzu gösteriyor. Yani bir anlamda İstanbul'dan uzaklaşmadan yapılacak en iyi tatil adresi olduğumuzu kanıtladık. Türkiye'nin en iyi otellerinin bulunduğu Marmara Bölgesi'ne yönelik En İyi Toplantı Oteli ödülü almamız da çok anlamlı. İş dünyasının verdiği bir ödül bu. Kaliteli hizmete ve personel eğitimine verdiğimiz önemin böyle bir takdirle karşılanmasından, dahası bunun böylesi ödüllerle taçlandırılmasından NG Hotels&Resorts olarak büyük onur duyduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz