Galaxy Z Fold2 mobil cihazda iş yapmayı kolaylaştırıyor

Samsung üçüncü nesil katlanabilir cihazı Galaxy Z Fold2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy Z Fold2, 6,2 inçlik kapak ekranı ile e-postalarınızı kolaylıkla takip etmenize olanak sağlıyor.

4.09.2020 10:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Galaxy Z Fold2 mobil cihazda iş yapmayı kolaylaştırıyor

Samsung, mobil cihaz dünyasında yeni bir kategori oluşturan katlanabilir serisinin yeni nesil cihazı Samsung Galaxy Z Fold2’yi sundu. Galaxy Z Fold2, daha geniş kapak ekranı ve ana ekrana sahip. Günlük kullanımda rahatlık sunmayı hedefleyen Galaxy Z Fold2, 6,2 inçlik kapak ekranıyla e-postalarınızı kontrol etmek, yol tarifi almak veya sevdiğiniz içerikleri izlemek için cihazın kapağını her seferinde açmanıza gerek kalmadan, kullanım sağlıyor. İnceltilmiş çerçeve, çentiksiz ön kameraya sahip ve açıldığında 7,6 inçlik genişliğe ulaşan ana ekran; kaydırma, oyun ve multimedya deneyimi esnasında akıcılık sağlayan 120Hz uyumlu yenileme hızına sahip. Galaxy Z Fold2, dinamik ses özelliğinin yanı sıra geliştirilmiş stereo etkisi ve çift hoparlörü sayesinde daha berrak bir sese sahip.

ÖZELLEŞTİRMEK MÜMKÜN

Galaxy Z Fold2’nin tablet ekranı büyüklüğündeki ana ekranını çalışma tarzınıza uygun bir biçimde özelleştirmeniz mümkün. İleri teknoloji çoklu kullanım penceresi sayesinde ekran düzeni çok daha kolay ve esnek bir biçimde denetleyebiliyor. Tablet deneyimine benzer bir deneyim yaşamak için Microsoft 365 kapsamındaki Ofis uygulamalarını ana ekran üzerinde kullanabilirsiniz. Örneğin, ekranın sol kısmında görünen gelen kutunuzla aktif yazışmalarınızı yan yana aynı anda görüntüleyerek Microsoft Outlook’u gerçek kapasitesiyle kullanmanız mümkün. Word belgelerini, Excel tablolarını ya da PowerPoint sunumlarını kişisel bilgisayarınızı aratmayan araç çubuğu düzenlemeleriyle oluşturabilirsiniz.

MİCROSOFT’LA İŞBİRLİĞİ

Microsoft’la kurulan yakın iş ortaklığı ilişkisi, Galaxy Z Fold2’nin teknoloji donanımıyla ve büyük ekran deneyimiyle birleştiğinde, kullanıcıların mobil ortam üzerinde üretkenliklerini artırmaya yardımcı olmayı hedefliyor. Galaxy Z Fold2, Mystic Black ve Mystic Bronze renk seçenekleriyle, Türkiye’de 2 Eylül 2020 tarihinden itibaren ön siparişler alınmaya başlandı ve 18 Eylül 2020 tarihi itibarıyla mağazalarda da satışa sunulacak. Galaxy Z Fold2’nin Türkiye’deki tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 19.999 TL.

ÖN SİPARİŞ AVANTAJI

Samsung Galaxy Z Fold2’yi 2 Eylül-2 Ekim arasında ön sipariş ile satın alacaklara Galaxy Buds Live hediye ediyor. Samsung, Galaxy Z Fold2 sahipleri için ‘Galaxy Z Premier Service’ hizmetini de sunuyor. Bu servis ile en iyi cihaz deneyimini sağlamak adına tasarlanan özel müşteri servisi hizmeti verilecek. Ayrıca yine bu hizmet kapsamında ücretsiz moto kurye hizmeti de verilecek. Bu hizmet sayesinde Galaxy Z Fold2 sahipleri evlerinden çıkmadan Samsung servislerinden yararlanabilecek. Moto kurye, cihazları evlerden alıp servise teslim ediyor ve işlemlerden sonra adresinize getiriyor. Bunlara ek olarak Galaxy Z Fold2 sahiplerine bir yıl boyunca ekran koruma desteği de sunulacak. Bu teklif ile ekran değişimi 999 TL’lik özel fiyatla gerçekleştirilebilecek.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz