KEYAP, metro hattı ile canlanacak

KEYAP Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Kuriş, 2018-2019 döneminde açılacak olan Bostancı – Dudulu Metro Hattı’nın duraklarından birinin hemen Keyap’ın yakınında olacağını söyledi.

23.08.2017 15:45:000
Paylaş Tweet Paylaş
KEYAP, metro hattı ile canlanacak

İstanbul Yukarı Dudulu’da bulunan KEYAP Ev Dekorasyonu Alışveriş ve Ticaret Merkezi, Türkiye’de ev dekorasyonu denildiğinde ilk akla gelen yerlerin başında geliyor. 200’e yakın firmanın bulunduğu KEYAP’ta ev dekorasyonuna dair her türlü ürün AVM’lerdeki ve piyasadaki satış fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Bugüne kadar ağırlıklı olarak Türkiye’nin dört bir tarafından gelen toptancılara ve mağaza sahiplerine hizmet veren KEYAP, önemli bir değişime hazırlanıyor.

KEYAP Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Kuriş, 2018-2019 döneminde açılacak olan Bostancı – Dudulu Metro Hattı’nın duraklarından birinin hemen Keyap’ın yakınında olacağını söyleyerek, “Bugüne kadar müşterilerimiz çoğunlukla toptancılardı. Bulunduğumuz noktanın ağırlıklı imalat bölgesi olması ve İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek kolay olmadığından bugüne kadar perakende satışımız azdı. Ancak  metro hattının açılması ile yerleşim yoğunluğu olan yerlerde oturan insanlar da rahatlıkla KEYAP’a gelebilecek. Metro hattıyla birlikte KEYAP’ta perakende satışlara da yoğunlaşmayı hedefliyoruz. Tabi ki yine eski müşterilerimize yönelik toptan satışlarımız devam edecek. Ancak ürün çeşitliliğimiz ve uygun fiyatlarımız ile evini güzelleştirmek isteyenlerin özellikle de kadın müşterilerimizin akınına uğrayacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

"Müşteri birebir muhatap bulabiliyor"

AVM’lerdeki işyerlerinin özellikle alınan ürünün nakliyesi ve montajıyla ilgili ciddi rakamlar talep ettiğini hatırlatan Kuriş, “KEYAP’ta müşteriler nakliye hizmetinden ya ücretsiz ya da çok düşük bedellerle faydalanabiliyor. Türkiye’nin dekorasyon konusundaki en önemli markaları burada. Ayrıca tüketici bir sorun yaşadığında çağrı merkezlerine telefon açmasına gerek kalmadan bire bir onu halledecek muhatabını karşısında buluyor” şeklinde konuştu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz