MasterKOBİ ve Ofix.com iş birliği

Ofix.com ile Mastercard’ın KOBİ’lere özel avantajlar sunduğu MasterKOBİ programı kapsamında düzenlenen kampanya ile Ofix.com’dan yapılacak alışverişler indirimli sunuluyor.

8.09.2017 11:37:000
Paylaş Tweet Paylaş
MasterKOBİ ve Ofix.com iş birliği

Ofix.com ile Mastercard, KOBİ’lerin maliyetlerini azaltmak için el ele verdi. Mastercard’ın KOBİ’ler tarafından  en fazla ihtiyaç duyulan alanlarda indirim ve ekstra avantajlar sunan MasterKOBİ platformu üzerinden gerçekleştirilen  kampanya ile Mastercard Ticari Kart sahipleri, www.ofix.com’dan yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle Masterkobi.com sitesinden kampanya kodu alınıyor. Ardından Ofix.com’dan satın almak istenilen ürün/ürünleri seçip, sepet sayfasında “Kampanya Kodu” alanına girip, “Kodu Gönder” butonuna basıp kullanılması gerekiyor. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanya sayesinde küçük ve orta işletmelerin önemli gider kalemlerinden biri olan ofis malzemesi ihtiyaçlarını daha uygun temin edeceklerini kaydeden Ofix.com Segmentlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Umut Bayhan, “Şirketlerimize 10 binden fazla ürün çeşidini 24 saat içinde temin edebiliyoruz. MasterKOBİ programı ile de kurumun ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşmalarını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 MasterKOBİ programı, seyahat, telekomünikasyon, danışmanlık, hizmet gibi KOBi’lerin sıkça kullandıkları alanlarda indirim ve ekstra avantajlar içeriyor. İhtiyaçlarını, MasterKOBİ paketine dahil olan çeşitli sektörlerin önde gelen firmalarından temin eden kullanıcılar, harcamaları karşılığında MasterCard Ticari Kart kullanmayan KOBİ’lere oranla yıl içerisinde yaptığı harcamalarından yüzde 50’ye varan indirimler sayesinde tasarruf edebiliyor


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz