Olivetti ve Verifone'dan yeni ürün

Verifone Global ekipleri ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen Olivetti Verifone yazarkasa POS, görücüye çıktı.

19.02.2016 11:01:510
Paylaş Tweet Paylaş
Olivetti ve Verifone'dan yeni ürün
Dünyada ödeme sistemleri şirketi Verifone ile yazarkasa sektöründe faaliyet gösteren Olivetti, Türkiye pazarına yeni bir ürün sunuyor. Verifone Global ekipleri ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS, TÜBİTAK testlerinden çıktı ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nca da onaylandı.

Verifone Türkiye, Güney Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetler Genel Müdürü Onur Altınbaş, Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ile ilgili olarak “Mevcut bankacılık uygulamaları ile birlikte kullanılmakta olan kontör yükleme, fatura ödeme gibi özel uygulamalar da yeni nesil ödeme kaydedici POS cihazlarımıza rahatlıkla yüklenebiliyor. Bu da esnafa yeni kazanç kapıları açmamıza olanak sağlıyor” dedi. Perakende ekosisteminin dünyada ve Türkiye’deki değişimine paralel çalıştıklarını belirten Altınbaş, “Artık üye iş yerlerimize ürün sunmanın çok ötesinde kazanç da sağlıyoruz; üstün teknolojisi ve zengin aksesuar donanımı ile öne çıkan ve esnafımızın iş yapışına katma değer sağlayan Olivetti Verifone MX 915 ECR ürünümüz BOSCH bayilerinde ve diğer satış kanallarımızla birlikte toplamda 3000’e yakın satış noktasında tüketiciyle buluşuyor” şeklinde konuştu.

Olivetti’nin Türkiye’deki iş ortağı Panaroma Bilişim Genel Müdürü Burak Ceylaner ise, işbirliğine yönelik şunları söyledi: “Verifone ile uzman olduğumuz yazarkasa sektöründe güçlerimizi birleştirerek imza attığımız Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Masaüstü Yazarkasa POS ürünümüzü esnafımızla buluşturuyoruz. Ortak bankacılık uygulamalarına uyumlu MX 915 ECR, EFT POS özellikli masaüstü yazarkasa temassız işlem özelliği (NFC) ile tüm ödeme türlerini destekliyor. Şık tasarımı, 180 derece dönebilen standı, opsiyonel para çekmecesi ve opsiyonel PinPAD’i ile esnafın tüm beklentilerine tek üründe çözüm sunuyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz