SAP Türkiye’de yönetim değişikliği

SAP Türkiye Genel Müdürlüğü görevine vekaleten Genel Müdür Yardımcısı (COO) Uğur Candan atandı.

10.04.2017 12:46:030
Paylaş Tweet Paylaş
SAP Türkiye’de yönetim değişikliği
Kurumsal uygulama ve yazılım şirketi SAP’nin Türkiye ofisi Genel Müdürlüğü’nü 2012 tarihinden beri yürüten Zeynep Keskin, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan SAP EMEA bölgesinde yeni bir göreve atandı.

1 Haziran 2012 tarihinden beri SAP Türkiye Genel Müdürlüğü’nü yürütmekte olan Zeynep Keskin, global bir atama ile SAP’nin son dönemde hızlı büyüyen alanlarından biri olan Satış, Pazarlama ve E-ticaret çözümlerini kapsayan Customer Engagement and Commerce (CEC) İş Kolu’nun EMEA Bölgesi Yöneticiliğini üstlendi. Keskin, son beş yıldır yürüttüğü genel müdürlüğü süresince SAP’nin Türkiye pazarına yaptığı katkıları artırmanın yanı sıra alanında öncü projelere imza attı.

SAP Türkiye’de Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO, Chief Operating Officer) olarak görev yapan; tüm fonksiyonların verimliliğinden ve yönetiminden sorumlu olan Uğur Candan, SAP Türkiye Genel Müdürlüğü görevine getirildi. SAP Türkiye'nin kuruluşunda rol oynayan yöneticilerden biri olan Uğur Candan; COO ünvanından önce, Türkiye’de ve yurt dışında çeşitli kademelerde görev yaptı. Boğaziçi Üniversitesi Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan Candan, İngiltere'de Nottingham Üniversitesi’nde üretim sistemleri konusunda yüksek lisans yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz