Lider babalardan paha biçilmez mektuplar!

Onlar artık iş dünyasının en güçlüleri... İşte duayen babalarından aldıkları o mektuplar

18.09.2014 12:01:400
Paylaş Tweet Paylaş
Lider babalardan paha biçilmez mektuplar!
İş dünyamızın duayenleri başta merhum Vehbi Koç olmak üzere Asım Kocabıyık'tan İzzet Özilhan'a kadar pek çok isim, çocuklarına farkı zamanlarda kimi zaman tavsiye, kimi zaman uyarı içeren mektuplar yazmış.

Borusan'ın kurucusu Asım Kocabıyık'ın Ahmet Kocabıyık'a, Anadolu Grubu nun mimarlarından İzzet Özilhan'ın Tuncay Özilhan'a, Mehmet Kemal Dedeman'ın Murat Dedeman'a yazdığı yüzlerce mektup var. Bu unutulmaz mektuplar çocuklar tarafından açılıp tekrar tekrar okunuyor.

Yazarların bazıları ebediyete intikal etse de mektupları onların sesini çocuklarına ulaştırmaya devam ediyor. Capital, manevi değerine paha biçilemeyen bu mektuplara ulaştı. İşte babalardan çocuklarına yazılan tecrübelerin aktarıldığı, öğütlerin verildiği hayat dersleriyle dolu unutulmaz mektuplar...
Tabloları görmek için görsellere tıklayın.


İleride benim yerimi alacağına göre Almanca ve Fransızca lisanlarını da bilmen şart. Bunları İngilizcen kadar kuvvetli olmasa da müzakereleri idare edecek, gelen mektupları anlayacak kadar öğrenmelisin. Bunun için derhalAlmanca ders almaya başla.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz