Dijital trendleri takipçilerimizle buluşturuyoruz

MURAT GÖLLÜ, “Sosyal medyada takipçilerimize doyurucu içerik sunmak bizim için çok önemli" diyor...

11.03.2016 11:12:280
Paylaş Tweet Paylaş
Dijital trendleri takipçilerimizle buluşturuyoruz
“Instatrend” kavramını ilk biz yarattık!
KISA TREND VİDEOLARI

Proje kapsamında paylaştığımız içeriklerde, teknolojiyi anlatmak yerine teknolojinin insan hayatında yakın gelecekte nasıl değişimlere yol açacağını anlatmaya odaklandık. Kısa trend videoları yaratarak Instagram için yeni bir içerik türü hayata geçirdik. “instatrend” dediğimiz bu kısa trend videolarımız oldukça ilgi gördü.
TEPKİLER OLUMLU OLDU
Aldığımız olumlu tepkiler üzerine, “takipçilerimizle paylaşımlarımızı bu dünyanın sansasyonel etkinlikleriyle sınırlı tutmasak nasıl olur” diye düşündük. Her hafta dünyanın çeşitli yerlerinden derlenen ilginç, yaratıcı, yenilikçi teknolojik çözümleri ve iletişim trendlerini takipçilerimizle kısa videolar aracılığıyla paylaşmayı denemek istedik.
2016 HEDEFİ
2015 yılının son aylarında yaptığımız pilot yayınların aldığı tepkiler bizi yüreklendirdi. Bu yıl bunu düzenli bir içerik türü haline getireceğiz. 2016’da yine zihin açan, dünyaya yön veren önemli etkinliklerden takipçilerimize içerik aktarmaya devam edeceğiz. Ancak bunun ötesine geçerek, her hafta haftanın trendlerini takipçilerimize kısa videolarla sunacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz