Stajdan başlayan yükseliş

Genç Capital, stajyerlikten yöneticiliğe yükselmeyi başarmış, henüz 30’larında olup kariyer basamaklarını sağlam adımlarla çıkmaya devam edenleri bir araya getirdi.

12.06.2014 15:39:210
Paylaş Tweet Paylaş
Stajdan başlayan yükseliş


GURUR KAYNAĞI
Kişisel gelişim ile şirketin gelişimi neredeyse birbirine paralel gidiyor. Yıllar içinde şirketin büyümesini ve değişimini gözlemleme fırsatınız oluyor. Ben ODE’de ilk çalışmaya başladığımda ODE ürünleri yurtdışından tedarik edip satarken bugün Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri ve 64 ülkeye ihracat yapıyor. Bu başarı hikayesinde, büyük ya da küçük, pay sahibi olma beni gururlandırıyor.

M. EVREN SARIYERLİ    
MERCEDES-BENZ TÜRK PARÇA VE KAROSERİ ÜRETİMİ KISIM MÜDÜRÜ
"HAYALİM HEDEFE DÖNÜŞTÜ"
TERCİHTE İLK ADRESİM

Lise eğitiminde Alman kültürü ve disipliniyle yoğurulmuş ve meslek olarak da makine mühendisliğini seçtim. Staj için ilk tercih edilecek adres elbette Mercedes-Benz Türk olacaktı. Daha lise yıllarındaki proje haftasında, Davutpaşa fabrikasını seçmiş ve yıldızın peşinden koşma hayalim bu sırada oluştu.

ÇOK ŞANSLIYDIM
Bu hedefi gerçekleştirmenin ilk adımı da mezun olmadan önceki son stajımı MercedesBenz Türk bünyesinde yapmaktı. Staj yaptığım büro konusunda çok şanslıydım.

MEZUNİYET SONRASI
Teknik planlama müdürlüğünde stajımı yaptım. Mezuniyet sonrasında da makine yatırım ve tesis planlama mühendisi olarak işe başladım. Teknik planlama departmanında geçirdiğim süre esnasında yüksek lisansımı tamamladım ve askere gittim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz