Yurtdışında kariyer vaadimiz var

Toplam 29 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en büyük sanayi gruplarından Anadolu Grubu, genç yetenekler için önemli kariyer fırsatları vadediyor. Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Başkanı Osman Alptürer, şirketlerinde işe başlayan yeni mezunlara kariyer planlarını destekleyici eğitimler sunduklarını belirtiyor, “Yeni mezun çalışanlarımızın performanslarını yakından takip ederek uzun vadede kariyer gelişimlerini planlıyoruz. Farklı coğrafyalarda ve farklı sektörlerde şirketlerimizin bulunmasının avantajını kullanarak pek çok kariyer imkanı sağlıyoruz” diyor.

10.03.2015 11:45:180
Paylaş Tweet Paylaş
Yurtdışında kariyer vaadimiz var

ÜCRET VE YAN HAK STRATEJİMİZ 
PİYASA KOŞULLARI
Uzun yıllardan bu yana düzenli olarak ücret ve yan haklar konularında piyasa araştırmalarına katılıyor ve bulunduğumuz sektörlerdeki piyasa koşullarını yakından takip ediyoruz. Şirketlerimizdeki tüm pozisyonlar, kişiden bağımsız olarak iş büyüklüklerine göre değerlendiriliyor. REKABETÇİ KONUM Anadolu Grubu piyasadaki rekabetçi konumunu koruyabilmek adına ücret ve yan haklar stratejisini sıklıkla gözden geçiriyor. Şirketlerimizin ücret ve yan haklar politikaları arasında “Şirket içinde adil bir ücret yapısı oluşturmak” ve “Yüksek performans gösteren çalışanları ödüllendirmek ve sürdürülebilir kılmak” bulunuyor. Çalışanlarımıza sağlanan yan haklar arasında; araç, akaryakıt, telefon, telefon hattı, dizüstü bilgisayar, personel servisi, yemek, özel sağlık sigortası, Anadolu Sağlık Merkezi’nde özel indirim, bireysel emeklilik gibi haklar bulunuyor.

“İŞ ÖZEL YAŞAM HASSASİYETİ ÖNEMLİ”
DOĞRU KİŞİ
İş başvurusunda adaylarda aradığımız özelliklerden genel olarak bahsetmek gerekirse, öncelikli olarak adayların özgeçmişinde başvurdukları pozisyon için doğru kişi olduklarına dair geçmiş iş deneyimlerini ana hatlarıyla belirtmelerini bekliyoruz. Eğer aday yeni mezun veya az iş deneyimi olan bir kişi ise içinde bulunduğu projelerden ve aktivitelerden bahsetmesi gerekiyor. 
SAĞLAYACAĞI KATKI Bunun haricinde başvurduğu pozisyona adayın yetkinlikleri ve eğitimiyle nasıl bir katkı sağlayacağını ifade etmesi önemli. İş ve özel yaşam dengesinin korunması konusunda Anadolu Grubu olarak oldukça hassas davranıyoruz. Adayların iş yaşamları dışında da kişisel gelişimleri için bulundukları aktivitelerden bahsetmeleri fayda sağlıyor.

“YEN MEZUNLARA ÖZEL FIRSATLARIMIZ”
DESTEKLEYİCİ EĞİTİMLER
Grup bünyesindeki şirketlerimizde işe başlayan yeni mezun çalışanlarımıza kariyer planlarını destekleyici eğitimler sunuyoruz. Şirket içinde yetkinliklerine uygun iş olanakları sağlayarak potansiyellerini ortaya çıkarmalarını hedefliyoruz. 
KARİYER GELİŞİMİ Yeni mezun çalışanlarımızın performanslarını yakından takip ederek uzun vadede kariyer gelişimlerini planlıyoruz. Anadolu Grubu şirketlerinin farklı coğrafyalar ve sektörlerde faaliyet göstermesi sebebiyle küresel düşünebilen, bulunduğu koşullara hızlı adapte olabilen, ekip çalışmasına ve iletişime açık ve gelişime önem veren bireyler olmaları yolunda iş fırsatları sunuyoruz. 
ROTASYON & İÇERİDEN TERFİ Şirket içinde rotasyon imkanı haricinde grup içinde yayınlanan iş ilanları sayesinde farklı şirketlerde ve departmanlarda kariyer olanaklarını da açık tutuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz