Kitap

Dünya DüzdürBoyner Yayınları’ndan çıkan “Dünya Düzdür: Yirmi Birinci Yüzyılın Kısa Tarihi”, New York Times gazetesinin ünlü köşe yazarlarından Thomas L.Friedman’ın ABD, İngiltere ve dünyanın pek ço...

1.04.2006 03:00:000
Paylaş Tweet Paylaş

Dünya Düzdür
Boyner Yayınları’ndan çıkan “Dünya Düzdür: Yirmi Birinci Yüzyılın Kısa Tarihi”, New York Times gazetesinin ünlü köşe yazarlarından Thomas L.Friedman’ın ABD, İngiltere ve dünyanın pek çok ülkesinde en çok satanlar listesinden aylardır düşmeyen kitabı. Yazar, küreselleşmeyi farklı bir boyuta taşıyan bu yeni çağda dünyanın çok küçük bir yer haline gelip, oyun sahasının düzleştiğini ifade ediyor. 21. yüzyılda dünyanın düzleşmesinin bireyler, şirketler ve ülkeler için ne ifade ettiğini ve başarılı olmak için neler yapılması gerektiğini anlatıyor.


4 Adımda Satış Başarısı
Mediacat kitaplarından biri olan “4 Adımda Satış Başarısı, Dünyanın En İyi Satış Metodu” adlı kitap, Huthwaite şirketi tarafından yürütülen ve 1 milyon dolara mal olan 12 yıllık bir araştırmanın verilerine dayanıyor. Şirketin başkanı Neil Rackman tarafından akıcı ve esprili bir dille kaleme alınan kitapta, dört aşamalı bir satış stratejisi anlatılıyor.

Spiritüel Nlp
Walter Lübeck tarafından yazılan Spiritüel NLP, Omega Yayınları tarafından Türkçe’ye kazandırıldı. NLP, iş, aşk ve toplumsal hayatın diretmelerine boyun eğmeden, arzulanan hedefler doğrultusunda mükemmele ulaşma sanatı olarak tanımlanıyor. Spiritüel NLP ise kişinin kendindeki cevheri bulması, işlemesi ve paylaşması olarak ifade ediliyor.

Neden Buradasın
“Neden Buradasın”, sevdiğimiz işi yapmanın bizim için mutluluğa giden asıl yol olduğunu anlatan, ilginç ve sürükleyici bir öykü. Şehrin çok uzaklarındaki küçük bir kafede oturan John, kendini koca bir tepsi dolusu yemek ve 3 soruyla başbaşa bulur: “Neden buradasın?” “Ölümden korkuyor musun?”, “Hayatın seni tatmin ediyor mu?” Mönü, bir ders kitabı görevi görürken John, reklam dünyasının üst yönetim suit’lerinden başlayıp Hawai sahillerine doğru devam eden heyecanlı bir serüvene çıkarak, hayat hakkında inanılmaz şeyler keşfeder.

D & R Kitapları
Göklerin Hakimi

Charles Higham tarafından kaleme alınan bestseller roman “Göklerin Hakimi”, Howard Hughes’un gizemli hayatını anlatıyor. Amerikan Havacılık Tarihi’nin yaratıcısı, Amerika’nın ilk dolar milyarderi Hughes’un hayatını anlatan “The Aviator” filmi 5 dalda Oscar, 3 dalda Altın Küre Ödülü kazanmıştı.

Soluksuz Okunacak Bir Macera
Çağdaş şehir insanının en büyük eğlencelerinden biri macera romanları. Yeni çıkan “Kodex” adlı kitap da tam anlamıyla soluksuz okunacak bir kitap. “Da Vinci Şifresi”nden hoşlandıysanız, “Kodex”e aşık olacaksınız. “Kodex”, tarih, arkeoloji ve macerayı birleştiren, egzotik bir roman.

“Öfke”, Artemis’ten Çıktı
Jonathan Kellerman romanları Artemis Yayınları aracılığıyla okurla buluşmaya devam ediyor. Daha önce “Terapi” romanından tanıdığımız dedektif Milo Sturgis ve Dr. Alex Delaware, bu kez “Öfke”de bir başka cinayetin izini sürüyor. Yazarın aynı seride yer alan “Sapık” isimli romanı da ilerleyen günlerde okurla buluşacak.

Ürün Adı Yayınevi
Satış Aşktır Mediacat Yayıncılık
Satışın Kutsal Kitabı Mediacat Yayıncılık
Genç Bir İşadamına Angora
Pazarlama Sanat Değil Bilimdir Mediacat Yayıncılık
Stratejik Pazarlama Planı Nasıl Hazırlanır?  Mediacat Yayıncılık
A'dan Z'ye Pazarlama Mediacat Yayıncılık
Sun Tzu-Satış Stratejileri Mediacat Yayıncılık
Günümüzde Pazarlamanın Temelleri Optimist
Nasıl Marka Oldular? Neden Kitap
Mor İnek Nasıl Büyüsün? Sistem Yayıncılık

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz




Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.