Şekerbank'tan ihracatı destekleme kampanyası

Şekerbank, dış ticaret yapan şirketlerin ihracat finansmanına destek sağlamak amacıyla özel bir kampanya başlattı.

1.11.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Şekerbank'tan ihracatı destekleme kampanyası
İhracat yapan küçük ve orta boy işletmelere ihracat finansmanı desteği sunulan kampanyada uygun faiz oranları ve kullanım kolaylığı da sağlanıyor. Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Yıldız, kampanyayla ihracatçı KOBİ’lere 24 aya varan vadeler ve 3 ay ön ödemesiz dönem seçeneği sunduklarını belirtiyor ve “Yalnızca büyüklerin değil, orta ölçekli işletmelerin de ihracattan pay alması gerekli” diye konuşuyor.

Üretimi  ve girişimciyi desteklemek amacıyla 60 yıl önce kurulan Şekerbank, dış ticaret yapan şirketlerin ihracat finansmanına destek sağlamak için özel bir kampanya başlattı. İhracat yapan küçük ve orta boy işletmelere ihracat finansmanı desteği sunulan kampanyada uygun faiz oranları ve kullanım kolaylığı sağlanıyor. 24 aya varan vade seçeneği sunulan kredi kampanyasında ayrıca 3 ay ön ödemesiz dönem seçeneği de bulunuyor. Şekerbank’ın İhracata Destek Kredi Kampanyası 31 Aralık 2013’e kadar devam edecek.

Toplam nakdi kredi portföyü içinde KOBİ kredilerine ayırdığı pay yüzde 50 olan Şekerbank, küçük ve orta ölçekli ihracatçılara, mevzuatla ilgili konulardan vesaik hazırlama sürecine kadar ücretsiz dış ticaret danışmanlığı hizmeti de veriyor. Banka ayrıca, yaygın muhabir ağıyla ihracat yapan müşterilerine, hızlı ve kaliteli dış ticaret operasyon altyapısı, kısa ve orta vadeli ihracat finansman kredileri, Eximbank kredileri, ihracat akreditif iskontosu gibi hizmetlerle de katkıda bulunuyor.

HERKES PAY ALMALI
Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Yıldız, Türkiye’deki KOBİ’lerin, varlığı ve gelişiminin Şekerbank için özel bir önem taşıdığını söylüyor. “Desteğimizle büyüyen ve ülkemiz üretimine katkı sağlayan bu müşterilerimizi en büyük zenginliğimiz olarak görüyoruz” diye konuşuyor. 60 yıldır Türkiye’de birçok firmanın büyümesinde rol aldıklarını belirtiyor ve ekliyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz