"Yenilikçilik ödül yağdırdı"

Geçen yıl aldığı 60'a yakın ödülle adından sıkça söz ettiren Akbank, yeni yıla da ödüllerle giriyor.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Yenilikçilik ödül yağdırdı
Türkiye'nin önde gelen bankalarından olan Akbank'ın ödül alanındaki performansı herkesin malumu. Her yıl sayısız ödüle hak kazanan Akbank, 2011 yılında yine bu maratonuna devam etti. Uluslararası ve yerli kurum ve kuruluşlardan sektörünün en prestijli ödüllerini alan banka, şimdiden 2012'ye hızlı bir giriş yaptı. Kazandıkları başarıların bankaya marka değeri, kurumsal itibar, farkındalık, müşteri sadakati gibi pek çok açıdan olumlu katkılar sağladığına inandığını dile getiren Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarıyla müşterilerine çağdaş finansal çözümler sunmaya devam ettiklerini belirtiyor.

Akbank için ödül almanın önemi ve anlamı nedir?
- Akbank olarak yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya, kalite ve müşteri memnuniyeti çıtasını daha da yükseltmeye özen gösteriyoruz. Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarımızla müşterilerimize ve tüketicilere modern, pratik ve çağdaş finansal çözümler sunmaya devam ediyoruz. Kazandığımız prestijli ödüllerin sayısını daha da artırmak, başarı çıtasını daha yukarılara taşımak için 15 bin Akbanklı tek yürek olarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Her alanda kalıcı liderliği ve başarıları hedefleyen bankamız, önümüzdeki dönemde de Akbank markasını ve ülkemizi daha üst sıralarda temsil edecektir. Hem bankamız hem de ülkemiz adına prestijli ödülleri ve başarıları kazandığımız için gurur duyuyoruz. Akbank markasını ve Türkiye'yi her platformda en üstte temsil etmek ve yüceltmek bizim için büyük bir mutluluk ve onur vesilesi.

Kazandığınız ödüller Akbank'a ne katıyor?
- Her şeyden önce kazandığımız ödüller ve başarılar Akbank'ın itibarını daha da yükseltiyor. Bizi ödüle layık gören kurumlar ve kuruluşlar dünyanın ve Türkiye'nin kendi alanlarında en seçkinleri. Tüm bu seçkin kurum ve kuruluşlar tarafından organize edilen yarışmalarda ve araştırmalarda aldığımız ödüller, Akbank'ın rekabetçi, dinamik, yenilikçi DNA'sının ve global platformda imza attığı en iyi uygulamaların tescili. Diğer yandan bankacılık ve kurumsal sosyal sorumluluk alanında gerçekleştirdiğimiz en iyi örneklerin yansıması olan bu ödüller ve başarılar marka değerimizin yükselmesine olumlu katkı sağlıyor. Kazandığımız başarıların kurumumuza; başta marka değeri, kurumsal itibar, farkındalık, müşteri sadakati gibi pek çok açıdan olumlu katkılar sağladığına inanıyoruz.

Ödül aldığınız alanda neler yaptınız? Bu alanda neler yapmaya devam edeceksiniz?
Akbank olarak başta finans, teknoloji, tüketici ve müşteri dinamikleri olmak üzere ilgili tüm alanlardaki trendleri ve değişimleri yakından izliyoruz. Bu trendleri ve değişimleri daha ortaya çıkmadan önce ön görecek çalışmalar yürütüyoruz. Yatırımlarımızı da yeni trendler paralelinde şekillenecek ortamda müşterilerimize en iyi bankacılık deneyimini yaşatmaya devam edecek şekilde sürdürüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz