Hüseyin Doğan yaşamını yitirdi

Ramsey İcra Kurulu Başkanı ve BMD 2013-2015 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan hayatını kaybetti.

4.04.2016 12:15:290
Paylaş Tweet Paylaş
Hüseyin Doğan yaşamını yitirdi
Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan'ın cenazesi bugün Fatih Camisi'nde kılınacak öğle namazın ardından Topkapı Aile Kabristanı'na toprağa verilecek.

HÜSEYİN DOĞAN KİMDİR?

1961 yılında Abana’da dünyaya gelen Hüseyin Doğan; ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi’nde okuyan Doğan, 1985 yılında İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu.

Öğrenim hayatının ardından Gürmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaya başlayan Hüseyin Doğan, 1991-2004 yılları arasında Gürmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Kastamonu Merkez, Araç ve Karabük Safranbolu’da hazır giyim&tekstil fabrika yatırımlarının hayata geçirilmesinde ve yönetiminde görev aldı. 2005 yılından itibaren Gürmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin markalaşma ve perakende yapılanmasının yönetimini üstlendi.

Ramsey ve KİP markalarını bünyesinde bulunduran Gürmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İcra Kurulu Başkanlığı ile hazır giyimden enerjiye farklı sektörlerde yatırımları bulunan Gürmen Group’un da İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Hüseyin Doğan, 2013-2015 yılları arasında Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı da yaptı.

Hüseyin Doğan evli ve 4 çocuk babasıydı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz