Mustafa Koç hayatını kaybetti

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ani bir kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

21.01.2016 12:11:000
Paylaş Tweet Paylaş
Mustafa Koç hayatını kaybetti
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde spor yaparken fenalaşan Koç, 08.10'da Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Mustafa Koç ilk müdahalenin ardından ambulans helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesi'ne sevk edilmişti. 56 yaşında vefat eden Koç, Nisan 2003'ten beri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekteydi. Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyeliği ve İstanbul Golf Kulübü'nün başkanlığını da yapıyordu.

DAVOS'A GİDECEKTİ

Koç bugün Dünya Ekonomi Forumu toplantıları için Davos'a gidecekti. Saat 11.00'de uçağı vardı. Kadın istihdamı konusunda bir konuşma yapması bekleniyordu.

MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLMUŞTU

Fazla kilolarından şikayetçi olan Mustafa Koç, geçtiğimiz mart ayında mide küçültme ameliyatı olmuştu. Başarılı geçtiği belirtilen ameliyatın ardından Koç'un kilosunda düşüş olmuştu. 56 yaşındaki Koç, Nisan 2003'ten beri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyeliği ve İstanbul Golf Kulübü'nün başkanlığını da yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz