Nuvo Dragos ikinci etapta yaşam başlıyor

Özderici GYO güvencesiyle inşa edilen, İstanbul Maltepe bölgesinin marka projelerinden Nuvo Dragos’un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı.

11.10.2017 17:03:000
Paylaş Tweet Paylaş
Nuvo Dragos ikinci etapta yaşam başlıyor

Son yıllarda nitelikli konut sayısının artış gösterdiği Maltepe’de Özderici GYO tarafından inşa edilen Nuvo Dragos'un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı. 

Eski Singer fabrikasının bulunduğu 52.000 m2 alanda, toplam 325 milyon TL yatırımla inşa edilen projede Özderici GYO, güven endeksine dayalı çalışma prensibiyle yatırımcısına inşaat süreci tamamlandıktan sonra bitmiş projeden konut satışı gerçekleştiriyor. Nuvo Dragos’un ilk etabını 2014 yılında bitirip sahiplerine teslim etmeye başlayan Özderici GYO, ikinci etabın inşaatını tamamladı ve yeni daireleri satışa çıkardı. 

Projenin ikinci etap tanıtım toplantısında konuşan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici, “Biz yatırımcımıza ’yaşarken öde, yatırımın evin için olsun’ diyoruz.  Nuvo  Dragos’u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır.” dedi.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz