Başarıya Yürüyenlerde muhteşem ödül gecesi

Capital ve Johnnie VValker işbirliğiyle gerçekleştirilen "Başarıya Yürüyenler Yarışması"nda bu yıl da kazananlar ödüllerine kavuştu.

1.05.2011 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Başarıya Yürüyenlerde muhteşem ödül gecesi
Capital ve Johnnie VValker işbirliğiyle gerçekleştirilen "Başarıya Yürüyenler Yarışması"nda bu yıl da kazananlar ödüllerine kavuştu. Türkiye'nin en başarılı 40 yaş ve altındaki genel müdürlerinin seçildiği yarışmada, oylama süreci geçtiğimiz aylarda tamamlanmış, mart ayında da jürinin ortak kararıyla kazananlar belli olmuştu. 19 Nisan'da "Başarıya Yürüyenlerin kazananları iş dünyasının geniş katılım gösterdiği özel bir gecede açıklandı. Başarıya Yürüyenler'de ipi Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu göğüslerken ikinci BTA Catering Genel Müdürü Sadettin Cesur, üçüncüler ise Limak Hotels Genel Müdürü Kaan Kavaloğlu ve Mondi'nin Genel Müdürü Kaan Özkan oldu.

Alp Önder Ozmapukçu /Ali Sabancı
İLK 3'Ü NASIL SEÇTİK?
İnternet oylaması bizim için çok önemli bir kaynak. İnsanların oy vermiş oldukları kişileri olabildiğince dikkatli incelemeye çalışıyoruz. Ancak internet oylamasının kişisel PR kampanyası haline dönüşmesinden endişe ettiğimiz için sadece oylara odaklı kalmıyoruz. Bu yıl birinci olan yarışmacı, ilk lü'da yer almıyordu. Ona rağmen jüri, değerlendirmeler sonucu bu kişiyi de oylamaya kattı. Kalıcı ve sürdürülebilir başarı, bizim için çok önemli. Çok yeni bu role atanmış kişilerden ziyade bu rolü daha çok sindirmiş, değişik ortamlarda, değişik şirketlerde bu başarıyı sürdürmüş ve sürdüreceklere öncelik veriyoruz. Ayrıca Anadolu'da bir şehirde ortalama bir eğitim veya akademik bir kariyer yaptıktan sonra hayata atılıp hızlı şekilde tırnaklarıyla tırmananlar daha ön plana çıkabiliyor. İş dışında sivil toplum kuruluşları ve sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmuş kişilerin de daha fazla talep gördüğünü söyleyebilirim. Bunların yanı sıra bir yöneticinin birinci olması için şirketinin karşılaştırılabilir büyüklüğü olan bir işi olması, orada bir değişim yaratması önemli.

Mehmet Yılmaz,BTA'dan Gözde Saral PolatSedef Seçkin Büyük,Kaan Özkan,Kaan Kavaloğlu


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz